Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.
Odgovori

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

31 svi 2013, 23:58

Mislim da bi Tasquea bio više za ovako mini recenziju, a da se u vezi Kdenlive-a napravi neka serija mini recenzija o nekim funkcijama / forama itd koje se najviše koriste i koje su zanimljive za neke osnovne stvari :hmm

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 00:48

Rezerviram "Pencil" .. koristio sam ga malo i davno na penđerima pa da vidimo kakav je pod linuxom :mrgreen:

http://www.pencil-animation.org/index.php?id=Home

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 09:22

Bertone je napisao/la:Rezerviram "Pencil" .. koristio sam ga malo i davno na penđerima pa da vidimo kakav je pod linuxom :mrgreen:

http://www.pencil-animation.org/index.php?id=Home

Zar nije zadnji update bio 2008.? :zvizdi

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 09:38

Je, ali program za je funkcionalan u smislu izrade jednostavnih animacija, a vjerojatno masa ljudi i ne zna da postoji.

Nadalje, početkom ove godine je počela izrada forka pod nazivom Pencil2D :) koji bi uskoro (ma što to u linux svijetu značilo ;) ) trebao biti dostupan pa sam se u članku mislio i na to osvrnuti s naglaskom da kad jedan ok projekt stane, netko drugi iz zajednice nastavi raditi na njemu.

Naravno, kako je ovo tema "želje posjetitelja" ako je to bedasto i nezanimljivo čitateljima sve ok .. za sad si onda pišem -1 pa pričekam još par dana :zvizdi

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 10:17

Ma zanimljivo je, mislio sam da možda postoji alternativa koja je i danas aktualna.
Nemoj se dati obeshrabriti :thmb-up

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 10:20

Ma nisam to uzeo kao zlu kritiku ;) .. ovaj je -1 šala na vlastiti račun .. i usput, motivacija da članak/mini recenzija/ osvrt budu što bolji :lol:

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 10:27

Bertone, :thmb-up
Nisam znao za Pencil do sada. Instalirao sam ga odmah i probao malo šarati. Šteta samo što nemam ni malo smisla za crtanje. :) Svakako, podržavam tvoju namjeru i sigurno će biti puno onih koji će se tu naći, a do sada nisu znali da postoji tako nešto.

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 14:54

Isto, prvi put čujem za njega a čini se zanimljivo!

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 15:00

Ja sam ga 2009/2010 malo koristio na XP-u, a našao sam ga slučajno kad sam htio frendici s posla napraviti animiranu čestitku za rođendan.

Bum probao složiti kakvu prigodnu animaciju od 10-15 sekundi za članak ako vrijeme dozvoli .. a ako netko ima ideju za sadržaj animacije neka slobodno javi na PM ;)

Re: Želje posjetitelja - o čemu želite čitati?

01 lip 2013, 15:30

Nešto tipa promo LZS ;)
Odgovori