Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost
Odgovori

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 19:39

Abzeenth je napisao/la:Znači, došlo je to doba godine kad mjerimo tko ima veću...brzinu :D 8-)

Evo i mog rezultata:

slika

Upload je koma, i kad god trebam uploadati nešto veće od cca 10 MB, veza se prekine :?

Osim tog, nemam drugih zamjerki na B.net. Povremeno se dogodi da se počne manijakalno spajati i odspajati, a par puta se dogodilo da se uopće nisam mogla spojiti cijelo prijepodne, ali ti problemi su se riješili brzo i sami od sebe. Vjerojatno su bili neki radovi na mreži.

Netko je spomenuo (na ovoj temi ili na čavrljanju) da njihov "flat" zapravo i nije flat, što je istina i što mi također malo smeta. Ne prijeđem to ograničenje prometa za ne znam koliko stotina GB, nego tek za kojih 5-6 GB, ali svejedno mi srežu brzinu. Oh well, nema veze.

Sad čekamo da netko tko živi u samom serveru posta svoj rezultat i nadmaši sve ostale brzinom od 9000 Mb/s rofl :D

Čuo sam za "Amis" telekom da je dobar, ima ih samo u Zagrebu, ali koliko sam čuo kvalitetni su i jeftini.

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 19:40

Evo i moj, za ovu godinu :) Internet plaćamo oko 180 kn + obavezan namet u obliku klasičnog telefona (+ cca 60ak kuna). :thumbs_down

slika

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 20:00

slika

a ovo je doma :)

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 20:48

PunkBastard je napisao/la:Čuo sam za "Amis" telekom da je dobar, ima ih samo u Zagrebu, ali koliko sam čuo kvalitetni su i jeftini.


ja ga imam od ove godine, za sad zadovoljni.. uzeli smo 12mbit, uz akciju 25% popusta na 2god ak se potpise i racun nam je 150kn :)

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 20:51

meema je napisao/la:
PunkBastard je napisao/la:Čuo sam za "Amis" telekom da je dobar, ima ih samo u Zagrebu, ali koliko sam čuo kvalitetni su i jeftini.


ja ga imam od ove godine, za sad zadovoljni.. uzeli smo 12mbit, uz akciju 25% popusta na 2god ak se potpise i racun nam je 150kn :)


Šteta što ga nema ovdje kod nas, ovo je povoljno :cry:

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 21:47

Može brže?

slika

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

19 ožu 2013, 22:35

bloodpaperink je napisao/la:Piše li to negdje?
Ja imam Vip Duo preko kabela alias B.net ali nigdje sitnim slovima nisam vidjela to o ograničenju prometa/brzine... :shock:


Piše ovdje: http://www.bnet.hr/content/download/296 ... k-2013.pdf

i naravno, u obavijesti koju ti pošalju na mail kad prijeđeš taj limit od 120 GB (ako imaš uključenu tu opciju da ti šalju takve obavijesti).

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

20 ožu 2013, 02:56

T-Com mobilni

slika

.. za sad sam na 1GB prometa za 75 kn mjesečno no za dva mjeseca prelazim na 20 GB za 105 kn mjesečno .. nije da mi treba tih 20 GB kad nisam pri svom routeru ali mi je bedasto davati 25 kn manje za 1/20 prometa po maksimalnoj brzini.

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

20 ožu 2013, 16:14

Abzeenth je napisao/la:Piše ovdje: http://www.bnet.hr/content/download/296 ... k-2013.pdf
i naravno, u obavijesti koju ti pošalju na mail kad prijeđeš taj limit od 120 GB (ako imaš uključenu tu opciju da ti šalju takve obavijesti).


Zanimljivo. No nema šanse da probijem limit kad mi je dosadašnji prosjek negdje 20 GB/mjesečno. Hihi. :mrgreen:
I nemam pojma hoće li mi slati kakve obavijesti na mejl budući da ovo ide preko Vipa koji je poprilično misteriozan po pitanju telefona/interneta... Baš me zanima šta će biti kad stigne prvi račun.

Re: speedtest.net-Koliko je vaš internet brz

20 ožu 2013, 16:15

Kod VIP-a se moras na netu prijavit ako zelis vidjeti detaljnije
Odgovori