Sada je: 28 ožu 2024, 13:52.
Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost

Moderator/ica: Moderatori/ce

Evo, čim dođem kući. S taptalk-om to malo teže ide :-D
Jehonan
Jehonan
Imaš PP!
Jehonan
Jehonan
Žao mi je ako kršim pravila, ali bio bih jako zahvalan ako biste mi mogli pomoći da nađem najnoviji firmware za ZXDSL 931VII (hrvatski telekom).

Hvala unaprijed.
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 25 sij 2017, 21:53
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Windows 10
u prosincu sam pokušavao otvoriti portove na navedenom ruteru. pisao sam o tome u temi Alikacije za linux > Remote desktop. zaključak svega - sve upute na netu za hakiranje CONFIG.BIN fajla vrijede do verzije v.3 , nakon toga se fajl snima sa enkripcijom i to postaje nemoguća misija.

također sam posvjedočio da se prebacivanjem rutera u bridge mod gubi IPTV funkcija, premda je operater bio uvjeren u suprotno.
'81: ZX81 '83:ZX spectrum '85: Apple IIe '86:C-64 *** '87:PC-XT *** '88:PC-AT *** '90:386 *** 'itd.
Avatar
Postovi: 492
Postovi: 492
Pridružen/a: 26 svi 2012, 13:47
Lokacija: orahovica
Podijelio/la zahvalu: 59 puta
Primio/la zahvalu: 27 puta
Spol: M
OS: openSUSE-kde
Jehonan je napisao/la:Lijepi pozdrav!

Dakle, ima li, zna li tko, kako doći do dotičnoga?

Dakle, vjerujem da znate da se radi o VDSL2 modemu.

Nije loš, ali, naravno, bio bi bolji da se izbaci t-com iz njega :-D

Eto, ako tko zna ili ima neku kvalitetnu inf. gdje se može skinuti, neka kaže! :lol:

Srdačan pozdrav kolegicama i kolegama kernelistima!

P.S.
Mi smo u RH pa pod "kernelistima" ne mislim na konobare već na naš voljeni linux kernel :) .

P.S. sec.
1. Znam i user i admin pass.
2. Znam da ZTE ima politiku nedistribucije generičkog firmwarea već isti šalje ISP-ovima na "doradu".


Bok!
Prošla je koja godina od ovoga posta ali upravo i sam kopam po ruteru te sam naišao na jedan link koji bi nekome mogao pomoći. Na žalost nisam imao priliku probati pa nemogu još reći detalje.

https://wiki.openwrt.org/toh/hwdata/zte ... 0931wiiv_1

Pozdrav ekipi!
Postovi: 2
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 vel 2018, 16:17
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.