Switch to full style
Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost
Odgovori

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:08

zole052 je napisao/la:
Mana je napisao/la:apsolutno ništa, osim restartala komp nakon uputa od ne zanm više koga (ostao mi debian u pamćenju) :D

aha, shrikeovi kerneli, vec sam vidio takav kraj cim je shrike dao svoje kernele :lulz

shrike sada imas posla da se iskupis, ja krecem za ZG pa ST tako da nemam vremena :)


da, moram priznati da se i meni tako nešto učinilo čim sam vidjela da koristi debian i čim su mi reko što to znači :( ah te predrsude, očito i nisu predrasude :hihi

uglavnom, prije par godina sam se susrela s linuxašima, ali nikada do sada se nisam usudila raditi, pogotovo zbog tadašnjih sučelja, pošto nisam programer niti volim previše "čačkati". za posao dosvono volim kupiti komp koji upalim i radi :D imamo doma i Mac-a i windose i svašta, a ovaj sam uzela jer mi se svidjelo sučelje i brzina i reko zašto ne? prve dana ignorirala updatove, i odna popustila nakon nagovora koji je reko da mu je linuxaš rekao da su ti updatovi dobri i da ih se stalno skida. ostalo je očito svima dobro pozbato-...i eto nas ovdje :thmbs-up

nakon svega mi dođe da odem malo :kava

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:14

ne znam za vas, ali ja sa tim kernelima nemam nikakavih problema. Naravno, ja koristim debian i ti kerneli rade na debianu i kompilirani su na debianu tako da ne znam kako se ponašaju na ubuntu(oidima).

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:18

ma hvala ti svejedno na pokušaju. :D idem sad vidjeti jel upalilo ovo s grubom

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:21

evo šljaka, ne izgleda baš najbolje :) ali šljaka, a to je glavno. :bravo

Hvala!

ne znam kaj da napišem da je riješeno ispred problema, kada relano nije :hmm

a vjerojatno ću trebati i pomoć kad instaliram 14.04 LTS pface

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:22

pomalo sa 14.04. neka se prvo malo stabilizira (čitaj: neka prođe mjesec, dva od izlaska)

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:29

salkof je napisao/la:pomalo sa 14.04. neka se prvo malo stabilizira (čitaj: neka prođe mjesec, dva od izlaska)

al si ga probao da znas da je nestabilan? ja sam citao samo pohvale oko stabilnosti cak i od ljudi koji ne vole ubuntu... nemoj sada curi/zeni jos komplicirati zivot sa "mudrolijama"

raditi ce sigurno bolje nego ovaj sada razmrdani 12.04

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:30

Jeli voliš Unity ili Ubuntu? Moj predlog je da instaliraš Manjaro KDE (može i neko drugo okruženje) i riješiš se problema.

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:31

curi/ženi... ne znam, ali imam 30 :D

uglavnom, htjela sam pitati jel se može kako ili mora u GRUB-u obrisati ove verzije koje ne šljakaju ili one ostaju i ima li to kakav efekt na cijeli sustav?

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:32

vision je napisao/la:Jeli voliš Unity ili Ubuntu? Moj predlog je da instaliraš Manjaro KDE (može i neko drugo okruženje) i riješiš se problema.


hm? nemam pojma jer za sada sam sao radil u ovom ubunut i mislim da je (kak se ono kaže, nije Kbuntu nego ono nešto s g...?)
ovo je ko da pričate s jednogodišnjakom valjda za vas :hihi

Re: [PROBLEM] s wirelessom nakon udate-a Ubuntu 12.04 LTS

26 tra 2014, 13:33

@zole:
ma uopće nisam mislio prosipat mudrost i pametovat o tome je li ubuntu ovakav ili onakav (neman volje za to), čisto govorim po inerciji i iz dosadašnjih iskustava (što mojih, što tuđih) ;)
Odgovori