Switch to full style
Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost
Odgovori

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 01:51

Još sam bio na Win XP-u kad sam počeo koristiti Thunderbird, znači desetak godina se ta navika stvarala :)
Inače mi je najbolji po mogućnostima i stabilnosti, ali nije za starije kompove u kombinaciji s velikim mailing listama na gmailu.

Za novi laptop nemam love, pa ću morati nešto smisliti. I to ne samo što se tiče mail klijenta nego izgleda da ću morati i rolling release napustiti jer imam sve više problema s nvidiom. Najnovije je kad odem u terminal dobijem crni ekran, input radi, ali ništa se ne vidi. Što stariji komp, to više izazova :)

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 01:56

Nije gui ali je dobar mail client, mutt. jesi sa njime probal?

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 02:03

Lutherus je napisao/la:Nije gui ali je dobar mail client, mutt. jesi sa njime probal?


Jedan od boljih mail klijenata :)

Također jesi probal claws mail? GUI program a podržava pop/pop3 protokol, thunderbird također podržava, pa onda evolution, i ima ih još par. Al od ovih navedenih claws mi je od gui najbolji :) Mutt još nisam setupiral sebi do kraja tak da nemrem tvrditi, al jako mi se sviđa feature da moreš za pisanje mailova koristiti koji editor hoćeš (vim :) )

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 02:25

Lutherus je napisao/la:Nije gui ali je dobar mail client, mutt. jesi sa njime probal?


ivantomica je napisao/la:Također jesi probal claws mail? GUI program a podržava pop/pop3 protokol, thunderbird također podržava, pa onda evolution, i ima ih još par. Al od ovih navedenih claws mi je od gui najbolji :)


viewtopic.php?f=26&t=10186#p172967
viewtopic.php?f=31&t=9112&start=220#p172904

slika

;)

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 02:37

drone je napisao/la:
Lutherus je napisao/la:Nije gui ali je dobar mail client, mutt. jesi sa njime probal?


ivantomica je napisao/la:Također jesi probal claws mail? GUI program a podržava pop/pop3 protokol, thunderbird također podržava, pa onda evolution, i ima ih još par. Al od ovih navedenih claws mi je od gui najbolji :)


viewtopic.php?f=26&t=10186#p172967
viewtopic.php?f=31&t=9112&start=220#p172904

slika

;)



AAAA sry kaj nisam sve pročital. Evo možda još jedna najbolja preporuka od mene (to ja osobno barem koristim). Kad tražim alternativu nekog programa uvijek svratim na http://alternativeto.net/ i tamo provjerim :) Nadam se da se ovaj link ne protivi pravilima postanja u forumu :)

Re: IMAP i POP protokoli

25 ožu 2013, 02:50

Sve ok. Ne vidim zašto bi taj link bio protiv pravila foruma. I ja tamo često svratim, danas nekoliko puta :)
Odgovori