Rasprave u vezi Linux aplikacija.
Odgovori

Sweet Home 3D

19 ožu 2017, 13:11

Ne mogu riješiti podne obloge. Zidove i namještaj sam nekako obojao u željenu boju, ali podove nikako. Molio bih, ako netko koristi, malo pomoći oko dodavanja većeg asortimana namještaja i polaganja parketa, tepiha i sl.

Re: Sweet Home 3D

19 ožu 2017, 13:39

ti si daleko dogurao, ja sam zapeo još kod sims(ova) he he
kad je to bilo ? ... prije petnaestak godina

ajde, pa kad riješiš - objavi koju sliku , da znamo doć u goste !

Re: Sweet Home 3D

19 ožu 2017, 14:13

Dobra je to stvar. Možeš, prije nego prospeš boju po zidovima, točno vidjeti kako će izgledati. Zatim, prije kupnje namještaja, točno vidjeti u 3D kako će leći u prostoriji.
Nekada sam na milimetarskom papiru crtao tlocrt i izrezivao namještaj od kartona i tako ga smještao po tlocrtu. Danas je ovo milina, samo još tih par detalja da naučim.
Boju stolarije također je moguće mijenjati, kao i zavjese. Ja ovaj put koristim "venecijanere". Moji experimenti nisu još za objavu, jer tek projektiram nešto, ali nadam se uskoro da ću moći ponosno objaviti svoj projekat i izvedeno stanje paralelno.
@kepica, mogu ti poslati na pp neke skice, ali moraš imati instaliran sweet home da bi mogao gledati. Screenshot nije fora, jer ne možeš 3d okretati i šetati po objektu.

Re: Sweet Home 3D

26 ožu 2017, 08:54

Riješene podne obloge. Kreira se prostorija koju želimo urediti => modify rooms i tamo možemo umetnuti teksturu poda. Teksture se biraju od već ponuđenih ili sami napravimo svoju po želji. Isto je i sa bojom/teksturom zidova.
Odgovori