Sada je: 29 ožu 2024, 13:31.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav svima!
Dakle, imam jedan bezazleni problem s navedenom kombinacijom. Naime, ne radi mi Ctrl + L kombinacija za "pozivanje" playliste. Sada, jel' problem u mome neznanju, nekom bugu unutar VLC-a na ubuntuu kao platformi ilio nečem trećem, ako znate, recite.
Hvala svima!
Jehonan
Jehonan
jesi pogledao pod shortcute u VLC-u? Mozda ti je bindano na neku drugu kombinaciju otvaranje playliste
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
Ma jesam. I sve je "bindano" kako treba. Na žalost. A u samom VLC-u Uopće nema te akcije, a da bi mogao "bindati" neki kombinaciju tipaka na nju.
Jehonan
Jehonan
Klikom na Playlist radi? Pokreni vlc u terminal pa probaj - trebalo bi nešto ispisati. Možeš i izbrisati folder u ~/.config/vlc čime ćeš sve postavke izgubiti u vlc. Na taj način "resetuješ" program.
Avatar
Postovi: 1799
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Lokacija: Zaljev svetaca
Podijelio/la zahvalu: 69 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Hmm da. Direktni klikom u meniju, stvar radi, no, kao i uvijek, puno je to zgodnije odraditi tipkovnicom, a i više mi odgovara da je prozor od playliste odvojen od glavnog prozorčića. Ništa od ovoga ne pali! Čudno je to. Ista, dakle, zadnja verzija (2.2.1), na win stroju, također 64 bitna, stvar radi, bez greške! :hmm
Jehonan
Jehonan

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.