Sada je: 29 ožu 2024, 06:09.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Yeti je napisao/la:Pa da, baca mu dependency probleme za hrpu libova, ali zbog toga sto ima pre nove.
Primjer: Depends: libgcc1 (>= 1:4.1.1) but 1:4.9.1-0ubuntu1 is to be installed
U zagradi lijepo pise da (> do te verzije 1:4.1.1) ili (= da trebas tocno tu verziju 1:4.1.1) a tebe upozorava da ce instalirat novije (1:4.9.1-0ubuntu1) i da ces imat broken depova ako to radi!
Nije tu stvar update-a nego rollback-a, i sistem je vjerojatno up-to-date..
Ne isplati se to slagat jer da bi vratio sve te verzije vjerojatno bi zeznuo i dio sistema, tako da nemoj i trazi dalje neki drugi program kako ti kazu!

Ako kazes da trebas samo mp3, onda napravi kako ti je rekao JH-IM u postu iznad, zvuk sa AcetoneISO i gotova stvar..
JH-IM je napisao/la:Instaliraj youtube-dl i AcetoneISO, sa youtube-dl skini video i sa AcetoneISO skini zvuk sa downloadanog videa, najjednostavnije. Otkuda je taj program?


Edit: Malo sam poslozio i dodao u post jer sam prije pisao sa moba.

Je, indeed, nisam ni pazio na taj detalj :zvizdi
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Zaboravija san odgovorit,je evo u USC-u nije najnovija verzija,ova sa njihove stranice mi radi bez problema,eto ga na i u sofware centru nije sve azurirano.Fala na pomoci,nije mi palo na pamet pogledat na njihovim sluzbenim stranicama,racuna san da USC uvijek ima najnoviju verziju.Posto pisem preko tapatalka,mozete stavit ovu temu kao rijesenu. [emoji2]
Postovi: 35
Postovi: 35
Pridružen/a: 04 pro 2013, 00:16
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Mint

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.