Sada je: 16 tra 2024, 04:28.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Spider je napisao/la:
PunkBastard je napisao/la:Skype nije baš tako lijep komad softvera, ja sam ga prestao koristiti jer mi je stalno potkopavao konekciju, crashao se, bugovit na sve strane bio etc. Samo ga ljudi koriste jer su navikli i najpoznatiji je pa trpe takve gluposti.


Meni radi ok. Konekcija super, ne crasha se...

Je, kad je to vjerojatno jedini program pokrenut na računalu (izuzev brower+video neki). Ja dok sam igrao igre dok je skype bio otvoren mi je dosta laggalo i to zbog onih njegovih socketa jer kad sam ih pozatvarao sve je bilo ok, crashanje nije baš bilo toliko strašno, tu sam možda malo pretjerao, ali najviše me živciralo to sa konekcijom i nepotrebna možda i prevelika glad za resursima.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Meni se ne sviđa što se Viber vrti sa root ovlastima, tako je bilo kada sam ga zadnji put isprobao.
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS
Ne znam kad je to bilo, ali kod mene se vrti normalno. Ne treba root.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Viber zasad ne dolazi u obzir iz čisto tehničkog razloga. Imam pet godina staru 32-bitnu kantu. Zasad imaju jedino 64-bit verzije. A vjerojatno će tako i ostati. 32-bitaši ionako izlaze iz uporabe. Koliko znam, više se ne prodaju, osim onoga što je ostalo "na lageru" + rezervni dijelovi (k'o da govorim o autima). :)
In their respective beginnings, Linux, Olympics and Esperanto had one thing in common - good will.
Avatar
Postovi: 170
Postovi: 170
Pridružen/a: 23 tra 2012, 00:15
Lokacija: "Karlovac"
Podijelio/la zahvalu: 23 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Arch & Solus Mate
Suko je napisao/la:Ne znam kad je to bilo, ali kod mene se vrti normalno. Ne treba root.


Instalirao sam najnoviji i sada se ne vrti kao root.
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS
Ja ga isto instalirao, za sada nemam zamjerki.
Avatar
Postovi: 48
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 srp 2014, 19:31
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu/Arch
Meni je zamjerka što ne izgleda kao na mobitelu, nekako su mi boje blijede u usporedbi sa mobilnom verzijom i ona bijela pozadina još uz to pface Trebaju staviti da se mogu mijenjati pozadine kao što se može u mobilnoj verziji. I je li vama pucketa zvuk kada dobivate notificatione?
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.