Sada je: 29 ožu 2024, 06:00.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ne znam je li ima još neko problema: komunikacija radi dobro kada poziv bez videa, ako se video uključi ili je audio komunikacija sva isprekidana ili je nema nikako. Isprobano sa komunikacijom kada sam na openSuse a drugi korsnik skypea na lubuntu, windows8... Gledao sam po forumima i skype podrškom nisam naletio na baš sličan problem, osim generalno što je ljudima preko glave problema sa Skypeom na linuxu i napadaju ih i preko community.skypea. Stari je radio sasvim normalno.
Postovi: 346
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Podijelio/la zahvalu: 35 puta
Primio/la zahvalu: 34 puta
Spol: M
OS: OpenSuse KDE
imaš li pulseaudio? načuo sam da u tom zecu zna ležati grm
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Imam, druže, ali ne pomaže, ili ne pomažem ja sebi s njim :)
Postovi: 346
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Podijelio/la zahvalu: 35 puta
Primio/la zahvalu: 34 puta
Spol: M
OS: OpenSuse KDE
Kako ti radi video kada ga upališ? Možda je do brzine veze s tvoje strane ili kod sugovornika. Jesi pogledao info o vezi tijekom poziva (zaokruženo plavim na slici ispod)? Tamo znaju stajati korisne informacije.
slika
Emotion 98.3 je napisao/la:Some people call the radio station and say "Fernando, are you bilingual?" I said I try anything once.
Avatar
Postovi: 308
Postovi: 308
Pridružen/a: 12 lip 2011, 21:52
Lokacija: Slavonski Brod
Podijelio/la zahvalu: 16 puta
Primio/la zahvalu: 16 puta
Spol: M
OS: Debian Xfce
Hmm, nikako da mi se pokaže info o konekciji, čitao sam po googleu da zna pomoći, nikada nisam ni gledao to... Poku, šavao sam se prebaciti na jitsi, ali i pored svih kombinacija sa zvukom i mikrofonom nisam uspio osposobiti ga.
Postovi: 346
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Podijelio/la zahvalu: 35 puta
Primio/la zahvalu: 34 puta
Spol: M
OS: OpenSuse KDE
A da li kod tebe nestane zvuk ili na drugom kraju? Na kojoj si brzini neta?

Ovo je long shot, no.. jel ti to integrirana kamera ili eksterna? Neke eksterne imaju integrirani mikrofon pa možda zblesira Pulse. Imaš li pristup drugoj kameri da nju isprobaš, ako si siguran da nije do bandwidtha?
Emotion 98.3 je napisao/la:Some people call the radio station and say "Fernando, are you bilingual?" I said I try anything once.
Avatar
Postovi: 308
Postovi: 308
Pridružen/a: 12 lip 2011, 21:52
Lokacija: Slavonski Brod
Podijelio/la zahvalu: 16 puta
Primio/la zahvalu: 16 puta
Spol: M
OS: Debian Xfce

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.