Sada je: 19 tra 2024, 04:35.
Rasprave u vezi Linux aplikacija.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Oprostite ako sam izabro krvi mjesto ali imam znači problem kao što naslov kaže. Kada mi se upali desktop umjesto jednog docka meni se upale dva, gledo sam po postavkama docka i po "Sesija i pokretanje" ali nisam našao ništa :? . Da li je još netko imao takvih problema ili to imam samo ja? I dali to znate rješit moža bio bi vam jako zahvalan.
kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Avatar
LMK
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 20 svi 2013, 17:52
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
OS: Linux Mint 14
LMK je napisao/la:Oprostite ako sam izabro krvi mjesto ali imam znači problem kao što naslov kaže. Kada mi se upali desktop umjesto jednog docka meni se upale dva, gledo sam po postavkama docka i po "Sesija i pokretanje" ali nisam našao ništa :? . Da li je još netko imao takvih problema ili to imam samo ja? I dali to znate rješit moža bio bi vam jako zahvalan.

hm... mozda ima negdje opcija da pamti koje programe je imao pokrenute pa onda pokrene taj prvi cairo dock pa onda buduci da si u sesija i pokretanje stavio da pokrene i njega onda pokrene i drugi :)

probaj izbaciti iz sesije i pokretanje cairo dock pa vidi kod restarta... i procakakj po opcijama jel ima negdje da zapamti koji su programi bili porenuti zadnji put...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Hvala na pomoći uspio sam rješit problem sve sad radi kako treba :thmb-up ::bravo
kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Avatar
LMK
Postovi: 4
Postovi: 4
Pridružen/a: 20 svi 2013, 17:52
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: m
OS: Linux Mint 14
izbaciti iz sesije i pokretanje cairo dock pa vidi kod restarta..?????? :hmm
raza
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16 ožu 2015, 08:04
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: f
OS: win7

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.