Sada je: 25 tra 2024, 20:08.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odjava se dešava svima koji prilikom prijave nisu odabrali opciju Zaapamti me te se onda dešava nakon nekih sat, sat i 15 od zadnje aktivnosti.
Lutherus
Lutherus
A ako ste izabrali opciju za autologin iltiga "Zapamti me" i prilikom jednog od sljedecih posjeta zateknete da niste vise ulogiran to znaci da su se izgubili session podaci - s jedne ili druge strane(client - server).
Postovi: 290
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 ožu 2012, 20:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Tvoji problemi sa browserom i/ili vezom nisu bugovi na forumu. Takve stvari nemojte reportati ovdje.
U suprotnome će se okarakterizirati kao trolling te će se sukladno tome i kazniti.
Lutherus
Lutherus
Predpostavljajuci da je to meni upuceno:
Nisu client side problemi jer su mi kukiji ostali netaknuti, a i sam iweb je rekao da je bio downtime phpa - tako da nije tako malo-vjerojatno da su se izgubili session podaci.
Isto tako je tesko vjerovat da se desila neka greska u komunikaciji sa serverom, jer su kukiji i dalje ostaju spremljeni lokalno - tako da bi sljedeci http request bio ispravan i vratio zeljeni rezultat(to se nije desilo).
Postovi: 290
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 ožu 2012, 20:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
No da, od svih ljudi na forumu samo su tebi izgubljeni podaci?
Lutherus
Lutherus
Postavio sam pitanje ako se ikome desilo, nisam tvrdio da je to slucaj. Mozda zbog nekih varijabla i je(opet, ne tvrdim kategoricki da je)...
Postovi: 290
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 ožu 2012, 20:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Isti sam dan bio prijavljen na sva 4 kompa + tablet + mobitel mobitel, podaci nisu bili izgubljeni.
Lutherus
Lutherus
Dobro, onda nisu(necu se uopce raspravljat oko ovakvih gluposti; ako nisu vecini izgubljeni onda oke - nije ni vazno).
Postovi: 290
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 ožu 2012, 20:14
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Jest bio mali downtime PHP-a (a kasnije i malo duži downtime MySQL-a), ali ne vidim razloga zašto bi se session podatci izgubili, budući da se ništa drugo nije dogodilo.

Samo jedan savjet:
Prije reportanja "bugova" u ovu temu, zamolio bih vas da u footeru kliknete na link Izbriši sve kolačiće (Delete all cookies). Hvala ;)
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Meni na Artodia: Deluxe temi ne radi link za brisanje kolacica, dok na drugim temama (CA Halcyon i prosliver Special Edition) link radi, ali izbrise samo informacije o prijavljivanju, ne i o procitanim temama i slicno...
Avatar
Postovi: 28
Postovi: 28
Pridružen/a: 03 kol 2009, 00:01
Lokacija: Barcelona/España
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: arch KDE/kubuntu 17.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.