Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Odgovori

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 20:56

pa čemu ta žurba šta se ne može još malo pričekati zaključenje narudžbi možda bi bilo još, lani je bilo preko 200 majica :zvizdi

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:01

charuga je napisao/la:oversseasom dojde 33 kune postarina , to je cijena za do 2 kg.
barem toliko sam ja platio hop-up gumicu (tezina nekoliko grama ) pa mislim da je bez obzira na vrstu robe koja se salje cijena ista.


Baš sad vidim to na stranici i ne vidim smisao da me dostava skoro kao jedna majica... :nee

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:01

domi je napisao/la:pa čemu ta žurba šta se ne može još malo pričekati zaključenje narudžbi možda bi bilo još, lani je bilo preko 200 majica :zvizdi


Sedmi je mjesec uskoro.
Dok svi podobivamo majice ljeto ce zavrsiti i nositi cemo ih par dana.
A takvu nevidjenu divotu nositi samo par dana . . .
Grehota! :-D
EDIT:Plus toga, lani je tek izisla piratska Windows Sedmica i ljudi su jos imali XP i Vistu. Pa su koristili Linux. Sad kad ima piratske Sedmice i kod babe na placu, nesto je pao broj Linuxasa. Pa je i broj narudzbi manji. :bleh

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:06

Suko je napisao/la:A takvu nevidjenu divotu nositi samo par dana . . .
Grehota! :-D

Ajd dobro kad ti kažeš,da vidimo to čudo :D ;)

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:09

iForce je napisao/la:Baš sad vidim to na stranici i ne vidim smisao da me dostava skoro kao jedna majica... :nee

zato i je prijedlog da se vas vise najde negdje na cugi i podjeli trosak odlican ;)
uostalom koliko kosta jedna standdardna majica ? 50-ak i vise kuna ? onda nije puno niti 80 za ovu awsome t-shirt :D

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:10

Pa domi, nece biti takve strucno profesionalne kao vase proslogodisnje, ali nece biti za baciti.
BTW, upravo nosim jednu od prosle godine. Crnu. Kursor. ;-)
Jos se nije isprala. Kvaliteta. Nema sto.

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 21:26

Od lani su stvarno dobre majice peri deri ja sam po zimi i spavao u njima. :D
Što je najbolje imam još 5-6 novih majica ;)

Re: Narudžbe majica

21 lip 2011, 09:45

Nisam stigao jučer ništa odraditi, uglavnom - kako su sada praznici i to, u pon će ekipa naručit majice tako da imamo još lufta za eventualne izmjene.

Poštarina jer tolika jer su mi tako u pošti rekli, a slao bih preporučenom... Ili nema potrebe? Kako je bilo prošle godine?

Što se tiče ženskih majica (strukirane majice), ipak ima. Pa tko hoće može mi se javiti na email sokcevic[a]gmail.com pa ću staviti u napomenu da je ženska.

Re: Narudžbe majica

21 lip 2011, 14:59

Sokac je napisao/la:Nisam stigao jučer ništa odraditi, uglavnom - kako su sada praznici i to, u pon će ekipa naručit majice tako da imamo još lufta za eventualne izmjene.

Poštarina jer tolika jer su mi tako u pošti rekli, a slao bih preporučenom... Ili nema potrebe? Kako je bilo prošle godine?

Što se tiče ženskih majica (strukirane majice), ipak ima. Pa tko hoće može mi se javiti na email sokcevic[a]gmail.com pa ću staviti u napomenu da je ženska.
ž

Pošaljite to običnom pošiljkom preko hp. Dostava ne izađe više od 10 kn i u 2 dana je dostavljena.
Zašto davati novce nekim stranskim gulikožama. Pa što je vama ljudi ?

Re: Narudžbe majica

21 lip 2011, 15:36

ako budu gotove do negdje 1.7., ja bih trebala taj vikend mozda do svojih u VT (kirvaj kod mojih u selu), pa ih mogu pokupiti...ali samo taj vikend...ako nikom drugom, barem za nas iz zagreba...
a i to je upitno, znat cu vise slj.tj ;)

joj krivo, ja skuzila da su majice u VT :D hahahaha my bad, malo mi daleko potegnut iz virovitice do osijeka ;D
Odgovori