Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Odgovori

Re: Narudžbe majica

17 lip 2011, 16:28

Što se tiče tih okupljanja, svakako pokušajte! Bit će jeftinije, a ono što je još bitnije - družit ćete se (uz pivo, gdje ćeš bolje :))

Trenutno ima 48 naručenih majica, očekujem barem još toliko :)

Re: Narudžbe majica

17 lip 2011, 17:49

Jel će veličine biti identične onima od lani, jer ne bih htio da se sjbm pa naručim L, a ne paše mi.
Već sam par put tak pogriješil, uzmem XL ili L, a ne stanem u tu majicu, dok kod nekih drugih modela/prozvođaća mi je i L prevelik...

Re: Narudžbe majica

17 lip 2011, 18:58

Oćete vi purgeri kroz Rijeku na godišnji pa na cugu i to :D

Re: Narudžbe majica

17 lip 2011, 20:36

Marijek je napisao/la:Jel će veličine biti identične onima od lani, jer ne bih htio da se sjbm pa naručim L, a ne paše mi.
Već sam par put tak pogriješil, uzmem XL ili L, a ne stanem u tu majicu, dok kod nekih drugih modela/prozvođaća mi je i L prevelik...


Bit će slične lani, ali ne i iste. Uglavnom, možeš se ravnat europskim oznakama veličine (znači ne kineskim). Npr, majicu odgovaraju veličinama koje možeš naći u benetonu, mustangu i sl.

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 11:09

Evo prijave su zaključene (tj može se još danas naručit, al recimo da su zaključene).

Uglavnom, tko je zainteresiran iz Zagreba da preuzme majice? Postoji dvije opcije: pokupite to u virovitici (možda i ja budem tamo) te druga da vam pošaljem preko overseasa (mislim da su najjeftiniji).

Inače, danas ću navečer svima poslati mail zajedno sa cijenom te brojem računa na koji mogu uplatiti. Inače, naručeno je, do sada, 92 komada - te 14 komada koji će ostat u rezervi u slučajnu nagradnih igara il ako netko naknadno hoće kupit. Cijena majice je onda 45 kn, poštarina je oko 15-ak kn; za veće količine od 3 će biti oko 25 kn (24 ako se ne varam).


Što se ženskih majica tiče, nažalost ništa od toga :P

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 12:04

Sokac je napisao/la:Inače, naručeno je, do sada, 92 komada - te 14 komada koji će ostat u rezervi u slučajnu nagradnih igara il ako netko naknadno hoće kupit.



HULK-u neće biti ništa poslano kao lani?

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 12:24

Marijek je napisao/la:
Sokac je napisao/la:Inače, naručeno je, do sada, 92 komada - te 14 komada koji će ostat u rezervi u slučajnu nagradnih igara il ako netko naknadno hoće kupit.



HULK-u neće biti ništa poslano kao lani?


Nisam shvatio, što točno misliš?

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 14:30

Sokac je napisao/la:Nisam shvatio, što točno misliš?



Pitao sam hoće li Udruga dobiti koju količinu majica? (za promociju)

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 16:39

oversseasom dojde 33 kune postarina , to je cijena za do 2 kg.
barem toliko sam ja platio hop-up gumicu (tezina nekoliko grama ) pa mislim da je bez obzira na vrstu robe koja se salje cijena ista.

Re: Narudžbe majica

20 lip 2011, 16:54

Možda sam u krivu, ali zašto ne iskoristite poštu kao i lani.
Pošiljka poštom je 3 puta jeftinija, oko 10kn iz Pule do Slavonije.
Majice plačamo na račun, ne plačamo ih pi dostavi.
Tada je to naj običnija pošiljka s minimalnom poštarinom, u roku 2 dana je tu.
Gdje je onda zapelo.
Odgovori