Sada je: 10 svi 2024, 19:27.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Dolazite li 18.3.2011. na sastanak LZS ekipe u Pivnicu Medvedgrad, Adžijina 16, Zagreb

DA
8
50%
NE
8
50%
 
Ukupno glasova : 16

Abzeenth je napisao/la:Bilo nas je 6. Eto, ja sam bolesna a ipak sam došla (pila sam čaj kava ) :D


Dobro, dobro...shvaćam lagani cinizam što nisam bio s vama svima, no možda me budete razumjeli onog dana kada budete imali vlastite obitelji i djecu. U vrijeme dok sam bio slobodan kao i vi često sam slobodno vrijeme upražnjavao u pivnici s frendovima, no neke stvari se u životu izmjene. Promjene se prioriteti. I iskreno, neke stvari mi se jednostavno ne daju. Ne da mi se ići po pivnicama, a znam da su me vlastita djeca doma željna, te im ja na taj način uskraćujem samoga sebe. Ne, nije fer prema njima jer im zbog posla i tako uskraćujem sebe.
Sorry!
Ako me zbog ovoga sada manje volite i cijenite, razumjeti ću to! :)
Vjerujem da će te i vi doći do te točke u životu i sami shvatiti što vam želim reći. :) spametan
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Računam da ću doživjeti 100 godina. Uzmem to u obzir i mislim si kako se ne isplati provesti 30-te odgajajući djecu jer sam još kobajgi u punoj snazi. Zaključujem da ću sa 50 posvojiti klince od 4 godine. Evo, sada znate moj master plan.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:I sto tako smo zaključili da andy i ja osnivamo kapitalističko-komunističku stranku inspiriranu ipernarovim izjavama, kao vrhuncom političke inteligencije. Ako može biti krščanskih komunista, može i kapitalističkih marksista. Sve je moguće!


ako postoje izraelski neonacisti (a postoje, jer su ima godinu-dvi dana radili sranj* po Jeruzalemu) onda je brate sve moguće rofl
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
shrike je napisao/la:Računam da ću doživjeti 100 godina. Uzmem to u obzir i mislim si kako se ne isplati provesti 30-te odgajajući djecu jer sam još kobajgi u punoj snazi. Zaključujem da ću sa 50 posvojiti klince od 4 godine. Evo, sada znate moj master plan.


Po ovome stječem dojam kao da je po tovme odgajanje djece neka vrsta kazne :?

Imati djecu nešto je najljepše u životu i normalno je posvetiti im punu pažnju. Zar ti misliš da ja u tome ne uživam?
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
Da. Ti mali priljepci ti mogu toliko toga dati.
Napatiš se s njima, ali se to sto puta isplati.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Ja se malo zezam, a vi odmah tako ozbiljno:D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:Ja se malo zezam, a vi odmah tako ozbiljno:D


Hajde, neka te :D

Ponekad ne znam kada se šališ, a kada ne... 8-)
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.