Sada je: 19 tra 2024, 20:07.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

eto, polako prodje i mojih prvih sedam dana na LZS. Vec godinam sam aktivni ucesnik na opensuse forumu,na arch forumu, svojevremeno sam aktivno radio na debian wiki i naravno bio aktivni clan foruma, ali jos nikad nisam imao osjecaj da sam na pravom mjestu kao sto ga imam sada od kako brljavim po LZS forumu.I sad ,mozes me pitati zasto i ja cu bez razmisljanja reci-zato sto jos ni na jednom od spomenutih nisam naisao na toliko topline i dobronamjernosti vezane za open source kao sto sam ovdje.I sad me opet mozes pitati zasto ja sve ovo pisem, i ja ti mogu bez ramisljanja reci- zato sto tako osjecam . Ja zaista ne znam da li je ijedna community na svijetu toliko ucinila u popularizaciji linuxa kao sto je LZS. Ovdje se ne radi ot tome koju distru koristis, nema onih prepucavanja u smislu: hey n00b,try xy distro a ne taj tvoj i tako tih gluposti. Kada bi LZS bio u mogucnosti umjesto regionalnog preci na europski ili ww nivo mislim da bi u najkracemo mogucem roku broj clanova bio nevjerovatno veci . I sada me opet mozes pitati sta hocu i koje su mi ambicije? Vjeruj mi,kunem ti se shellom,necu nista i nemam ambicija,jednostavno sam cool i zadovoljan sto sam ,pa makar i tako kratko, dio ovog svega.Mozda nekad , ako budem imao vremena i volje napisem opsirnije o svemu...

U svakom slucaju, Bogu hvala da nas ima,nadam se da ce nas biti i vise

cheers

p.s. jeste da je subota,ali vjerovali ili ne,suprotno onome sto sam u jednoj od mojih posti napisao veceras radim, tako da nema alkohola u ovoj posti :lulz
People disagree with me. I just ignore them.
Avatar
Postovi: 364
Postovi: 364
Pridružen/a: 30 kol 2014, 18:34
Podijelio/la zahvalu: 17 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: suse, Arch
A biti će da nas puno s LZS-a radi po noći, i vikendima, i praznicima, i .. možda je zato tu dobro :)

PS. A ni jedan drugi forum ti vjerojatno nije ponudio da već treći dan od pristupanja budeš regionalni direktor za Niskozemsku :hihi
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11348
Site Admin
Postovi: 11348
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 660 puta
Primio/la zahvalu: 1016 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Bez friendly i dobrih korisnika - a i ti, iwinux, si jedan od takvih :) - ne bi ni LZS bio tako dobar i friendly. Nadam se da će ti i sljedećih 7 dana biti jednako ugodno i zabavno :D
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
@iwinux, nadam se da ćeš ipak uskoro naći vremena i volje da tvoje iskustvo staviš na "papir" i da bude objavljeno na naslovnici. Možeš u našem [DRAFT]-u već sada početi pisati i uređivati. Nema rokova, nema pritiska. Vidjeti ćeš kad se članak objavi, koje je to tek zadovoljstvo.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6156
Moderator
Postovi: 6156
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 226 puta
Primio/la zahvalu: 337 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
To mi namjerno. Navucemo vas na forum i onda vam uvalimo obveze pisanja tekstova za naslovnicu i online supporta za probleme s Linux racunalima. A profit si onda lijepo medjusobno podijelimo.
Trebas vidjeti kakve fine aute vozimo mi na LZS-u. ;-)
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
ma kakve aute suko, da nam tek vidis tramvaje i autobuse :D
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
He he.
A treba nekako doci do nasih ureda u Vjesnikovom neboderu sto smo ga nedavno kupili.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Haha, znao sam da ima neka caka iza ;)


Sent na brzaka sa tapatalk
People disagree with me. I just ignore them.
Avatar
Postovi: 364
Postovi: 364
Pridružen/a: 30 kol 2014, 18:34
Podijelio/la zahvalu: 17 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: suse, Arch
iwinux je napisao/la:eto, polako prodje i mojih prvih sedam dana na LZS. Vec godinam sam aktivni ucesnik na opensuse forumu,na arch forumu, svojevremeno sam aktivno radio na debian wiki i naravno bio aktivni clan foruma, ali jos nikad nisam imao osjecaj da sam na pravom mjestu kao sto ga imam sada od kako brljavim po LZS forumu.I sad ,mozes me pitati zasto i ja cu bez razmisljanja reci-zato sto jos ni na jednom od spomenutih nisam naisao na toliko topline i dobronamjernosti vezane za open source kao sto sam ovdje.I sad me opet mozes pitati zasto ja sve ovo pisem, i ja ti mogu bez ramisljanja reci- zato sto tako osjecam . Ja zaista ne znam da li je ijedna community na svijetu toliko ucinila u popularizaciji linuxa kao sto je LZS. Ovdje se ne radi ot tome koju distru koristis, nema onih prepucavanja u smislu: hey n00b,try xy distro a ne taj tvoj i tako tih gluposti. Kada bi LZS bio u mogucnosti umjesto regionalnog preci na europski ili ww nivo mislim da bi u najkracemo mogucem roku broj clanova bio nevjerovatno veci . I sada me opet mozes pitati sta hocu i koje su mi ambicije? Vjeruj mi,kunem ti se shellom,necu nista i nemam ambicija,jednostavno sam cool i zadovoljan sto sam ,pa makar i tako kratko, dio ovog svega.Mozda nekad , ako budem imao vremena i volje napisem opsirnije o svemu...

U svakom slucaju, Bogu hvala da nas ima,nadam se da ce nas biti i vise

cheers

p.s. jeste da je subota,ali vjerovali ili ne,suprotno onome sto sam u jednoj od mojih posti napisao veceras radim, tako da nema alkohola u ovoj posti :lulz


Divno je vidjeti ovakav post, još divnije dobiti pootvrdu za ono što i većina nas osjeća :)
open code i open mind cijelom čovječanstvu ;)
Avatar
Postovi: 207
Postovi: 207
Pridružen/a: 25 tra 2011, 13:07
Lokacija: svemir :)
Podijelio/la zahvalu: 30 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Mint KDE, Studio

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.