Sada je: 14 svi 2024, 21:59.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Jeste li da i ove godine organiziramo izradu LZS majica?

Anketa je završila: 02 lip 2014, 20:10.

Da
31
97%
Ne
1
3%
 
Ukupno glasova : 32

iMilek je napisao/la:Prijava za natječaj...
Logo je napravljen od 3 boje, a te boje se kombiniraju da li će majica biti bijela ili crna,
Također može se povećati i smanjivati po određenoj veličini ili ako se radi o ženskoj ili muškoj majici.
Nadam se da je ovo ok :)
natjecaj 2.png


Meni se jako sviđa :-D

Jel bi mogao napraviti i varijantu gdje su oči smanjene i stavljene u jedan kut? Ako bi se radile polo majice, mislim da bi ovo bilo preveliko. I možda da ispod oči staviš link na lzs?
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Medojedni jazavac je napisao/la:Zole, nemres se sam proglasit pobjednikom. Ipak vrijedi choice freedom.

sta ne mogu, vidi koliko postova imam, skoro sam najjaci!

ma da je i iMilek-ov prijedlog jako dobar :)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Iskreno, ideja iMileka da, ali realizacija ne. Ovi balunčići po logou mi djeluju previše ženskasto. :?
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6770
Moderator
Postovi: 6770
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 356 puta
Primio/la zahvalu: 419 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Cooleech je napisao/la:Iskreno, ideja iMileka da, ali realizacija ne. Ovi balunčići po logou mi djeluju previše ženskasto. :?

to ti imas problema sa svojom zenskom stranom ;)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Molim te samo da ako mozes das za natjecaj verziju bez watermarka :)

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Balunčići su sastavni dio ove slike, te da ih nema, ne bi logo ni postojao.. just sayin'...

Ugl, tko mi garantira da ako objavim sliku bez vodenog žiga da mi netko ne otme ideju? :/ previše truda je uloženo da mi netko to uzme.
iMilek.. ono ko iPod, iPad... iMilek... kuiš ne?
Avatar
Postovi: 9
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 lip 2014, 17:57
Lokacija: Samobor
Podijelio/la zahvalu: 13 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: windows 8.1
iMilek je napisao/la:Balunčići su sastavni dio ove slike, te da ih nema, ne bi logo ni postojao.. just sayin'...

Ugl, tko mi garantira da ako objavim sliku bez vodenog žiga da mi netko ne otme ideju? :/ previše truda je uloženo da mi netko to uzme.


bold prvi: nitko
bold drugi: ja sam mislo da svi mi koji smo postali ili ćemo postati prijedloge dizajna isti poklanjamo LZS-u
bold treći: nemre ti netko nešto uzeti ako si to ionako mislio pokloniti

PS: mislim da si malo previše u "iModu"
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11359
Site Admin
Postovi: 11359
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 665 puta
Primio/la zahvalu: 1023 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
iMilek je napisao/la:Balunčići su sastavni dio ove slike, te da ih nema, ne bi logo ni postojao.. just sayin'...

Ugl, tko mi garantira da ako objavim sliku bez vodenog žiga da mi netko ne otme ideju? :/ previše truda je uloženo da mi netko to uzme.


Zato ti i voliš Apple. Bez ljutnje, ali malo me podsjećaš na Golumna. (my precious, my precious). Mi Linuxaši nemamo straha od krađe ideje, jer je po smislu slobodnog softvera odmah dijelimo i čak potičemo da je netko drugi uzme i razradi na svoj način.

Razumiješ? Mi ti ne bolujemo niti imamo potrebu nekome nešto krasti ili imati nešto samo svoje. Sve što mi napravimo je i tako naše - od cijele zajednice i s time se ponosimo :)

Svatko od Linuxaša tko je napravio neki dizajn nikada mu nije ni palo na pamet da bi nekoga krao. Mi ti jednostavno tako ne živimo, pa po tom pitanju možeš biti spokojan.
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta
iMilek je napisao/la:Balunčići su sastavni dio ove slike, te da ih nema, ne bi logo ni postojao.. just sayin'...

Ugl, tko mi garantira da ako objavim sliku bez vodenog žiga da mi netko ne otme ideju? :/ previše truda je uloženo da mi netko to uzme.

zasto netko ne bi "oteo" tvoju ideju i nadopunio je ili lagano izmjenio? to je bit linuxa, bit otvorenog softvera i tako funkcioniramo mi na forumu... sa takvim razmisljanjem koje imas totalno si falio forum

umjesto da si sretan sto se nekome svidjelo i da podjelis originalni corelov file kojeg moze netko uzeti i napraviti nesto drugo od njega ti tako razmisljas :kava
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
zole052 je napisao/la:zasto netko ne bi "oteo" tvoju ideju i nadopunio je ili lagano izmjenio? to je bit linuxa, bit otvorenog softvera i tako funkcioniramo mi na forumu... sa takvim razmisljanjem koje imas totalno si falio forum


Tako je. Uostalom zar nisi i sam, iMilek preuzeo ove oči i kljun od našeg Linux pingvina, maknuo okvir i natpis LZS i preko tih očiju i kljuna stavio te balončiće? Zapravo si i ti nadogradio nečiji tuđini dizajn i nama je to normalno. :)

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk
Avatar
Site Admin
Postovi: 9954
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 256 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.