Sada je: 19 tra 2024, 21:48.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Onda, kako otvarate poštanski pretinac?

Anketa je završila: 02 svi 2014, 14:10.

Thunderbird/Icedove
25
44%
KMail
4
7%
Evolution
0
Nema glasova
Mutt
2
4%
Alpine
0
Nema glasova
Claws Mail
1
2%
Neki drugi dektop klijent
0
Nema glasova
Samo web-sučelje
24
42%
Samo smartphone mail aplikaciju
1
2%
 
Ukupno glasova : 57

gmail već 6 godina
Postovi: 286
Postovi: 286
Pridružen/a: 05 stu 2008, 14:40
Podijelio/la zahvalu: 38 puta
Primio/la zahvalu: 32 puta
Ja obozavam mejlove, od klijenata koristim samo T.Bird na Xubuntu.A na Firefoxu sam jedno vrijeme imao addon nesto kao XNotifier tako nekako se zvao.Moglo se dodat vise naloga.A najvise bi volio da se komunicira preko mejlova, a ne preko onih retardiranih chatova iliti messengera na fejsu.Ja sam 2008 blokirao chat na FB i nikad ga od tada vise nisam ukljucio.Pa ljudi pitaju jesi ziv nema te nikad online na chatu.O jbem ti pa samo to pitanje je zabrinjavajuce za te ljude ne za mene.Pa masa ljudi ne zna poslat obicni mejl radi tog fejsa.Ne znaju sta je gmail, misle da je to,dio fejsa.Ooo pa ranicu se.
Sta god se krene pocinje i zavrsava sa fejsom.Posalji mi na fejs, javi mi na fejs itd. Bem ti fejs.Ljude je dovelo do toga da misle da je fejs internet, a ne mala plava mrlja sa slovom F u bespucima interneta.Pljuc!


Sent from my iPad using Tapatalk
Avatar
Postovi: 101
Postovi: 101
Pridružen/a: 16 ožu 2014, 00:37
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: UBUNTU MATE (15.10) 64bit
Baš tako!
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
icedove zbog posla na kojem dobivam paranormalne količine mailova.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Evo i ja na poslu prisiljen koristit TB. Nervira me, al' je.at ga. :lulz
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6758
Moderator
Postovi: 6758
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 353 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
AstorH je napisao/la:Ja obozavam mejlove, od klijenata koristim samo T.Bird...

upravo tako, mail je najslužbeniji i meni najnormalniji način komunikacije, pogotovo za poslovnu upotrebu + na xfceu postoji mailwatch plugin za panel u kojem si lijepo namjestiš sve accounte i malo pismo požuti kad dobiješ mail tako da thunderbird/icedove ne moraš niti palit da bi provjerio mail :)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
AstorH je napisao/la:Pa masa ljudi ne zna poslat obicni mejl radi tog fejsa.Ne znaju sta je gmail, misle da je to,dio fejsa.Ooo pa ranicu se.


Tko misli da je gmail dio fejsa?!
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Koristim Gmail, Roundcube i stock Android aplikaciju.
Mislim da je mail odlican za poslovnu (ili opcenito ozbiljnu) komunikacija, ali isto tako mislim da je Facebook chat genijalan za neformalne razgovore.

(Ups, lupio sam post prije nego sto sam dovrsio)

Necu sad s nekime razgovarat preko chata oko nekih preozbiljnih tema, necu nekome slati nesto povjerljivo preko Facebooka, vec mislim da je mail mjesto za to.

Ali, mislim da mail nije mjesto za herp-derp-kako-si razgovore i beskonacno forwardanje idiotskih mailova (tako je baka dobila pametni filtar u Gmailu :D)

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Koristim Gmail jer je dostupan sa bilo kojeg kompa ili mobitela sa pristupom na internet i zbog odličnog spam filtera. I ima zgodnih opcija poput "undo" kada se u zadnji čas sjetiš da si poslao mail a zaboravio si nešto napisati. Ako me sjećanje dobro služi, otkada sam otkrio web mail mislim da više nisam nikada niti isprobavao neki email client. Nekako nisam imao potrebu...
Avatar
Postovi: 683
Postovi: 683
Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Lokacija: Pula
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
shrike je napisao/la:
Tko misli da je gmail dio fejsa?!


Najcesce ljudi koji povrsno poznavaju rad na racunalu i jedina web lokacija im je fejs, obicno stariji i oni koje ne zanima nista drugo osim fejsa pa na fejsu traze opciju da posalju email.Jednostavno oni ne razlikuju servise.Misle da kad imas fejs sve imas, i mejl i pretrazivanje interneta i sve se tu kod njih zbiva - na jednom otvorenom tabu na kom pise facebook. Kad neko pomene email traze po fejsu.To je ustvari onaj MarkO tako i zamislio da ce bit sa onom integracijom facebook emaila u sam facebook pa ispušio, eto gasi ga sad ubrzo.Ljude je tim vise zbunio, rekao bih namjerno, da bi imali sve na jednom mjestu.Stoga mi i nije zao tih ljudi koji se ne skidaju sa fejsa (cast izuzetcima) jer mislim da tamo vise zaglupljuju nego sto se educiraju.Al dobro to je sad neka druga tema pa da ne tarem mLogo.
Avatar
Postovi: 101
Postovi: 101
Pridružen/a: 16 ožu 2014, 00:37
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: UBUNTU MATE (15.10) 64bit

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.