Switch to full style
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Odgovori

Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

15 srp 2013, 19:31

Od kako malo više zalazim u svet slobodnog softwera uočavam da se zajdnice, okupljene oko ideje slobodnog softwera iz susednih država, međusobno pomažu. Konkretan slučaj Srbija i Hrvatska.

SVAKA ČAST, SAMO TAKO NASTAVITE ...

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

15 srp 2013, 23:06

naslov je divlji iako je sadržaj super. Možda da bude malo optimističniji?

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 00:31

Ja sam isto mislio po naslovu da se radi o nekoj teoriji zavjere iza linuxa, da donacije idu AlQuaid ili slično, lol.

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 08:27

Naslov stvarno privlaci citatelja. Mozda da bosandjeros mece naslove na sve nase teme?

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 08:37

bosandzeros je napisao/la:Od kako malo više zalazim u svet slobodnog softwera uočavam da se zajdnice, okupljene oko ideje slobodnog softwera iz susednih država, međusobno pomažu. Konkretan slučaj Srbija i Hrvatska.

SVAKA ČAST, SAMO TAKO NASTAVITE ...

I to je konkretni dokaz da su ljudi prvenstveno ljudi, a ne nacije.
Dobar čovjek je dobar čovjek i s njim će se lako surađivati. Bez obzira odakle je i koje gene nosi.
I veliki plus svim FLOSS-ovcima jer su najčešće ljudi bez predrasuda i znaju cijeniti prave vrijednosti.

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 10:59

Nemam na mobu "zahvali" ali to je to. Suko, :thmb-up

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 19:33

Šta ste kao navikli da u novinama iza "bombastičnh" naslova stoji nešto što ima veze sa istim ? :)

Kad sam pisao ovo nije mi palo na pamet da bi se naslov mogao protumačiti na načine koje neki pomenuše, sad sam se baš nasmejao samom sebi ... :)

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 21:57

Suko je napisao/la:I veliki plus svim FLOSS-ovcima jer su najčešće ljudi bez predrasuda i znaju cijeniti prave vrijednosti.


Uvijek se, barem po osobnom iskustvu, pokazalo da alternativne zajednice budu baš takve, radilo se tu o glazbi ili nečem tako specifičnom kao što je računalni softver i hardver.

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 22:03

Suko je napisao/la:I to je konkretni dokaz da su ljudi prvenstveno ljudi, a ne nacije.
Dobar čovjek je dobar čovjek i s njim će se lako surađivati. Bez obzira odakle je i koje gene nosi.
I veliki plus svim FLOSS-ovcima jer su najčešće ljudi bez predrasuda i znaju cijeniti prave vrijednosti.


Suko, mogao bi napisati knjigu! Da se kandidiraš za premijera, glasao bih za tebe:)

Re: Kriminal i ideja slobodnog softwera ne poznaju granice

16 srp 2013, 22:21

He he.
Moze! Javim ti kad krene kandidatura.
Jos par papira moram sakupiti pa cu krenuti.;-)
Odgovori