Sada je: 20 svi 2024, 22:57.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Dolazite li 18.3.2011. na sastanak LZS ekipe u Pivnicu Medvedgrad, Adžijina 16, Zagreb

DA
8
50%
NE
8
50%
 
Ukupno glasova : 16

jjj je napisao/la:
Grof je napisao/la:Odnosno, ajmo se pogledati u oči


Ajmo. A ne, čekaj, morao bi prvo doći :)


rofl
bravo, točno u sridu rofl
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Evo Grofe, sad ti osmero ljudi dolazi :P Kaj ti to i dalje nije dovoljno ? :D
Avatar
Postovi: 664
Postovi: 664
Pridružen/a: 11 tra 2010, 16:35
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta
Spol: M
OS: Arch
Grof je napisao/la:Odnosno, ajmo se pogledati u oči i priznati si kako mi savršeno funkcioniramo na razini FORUMA, ali NE na razini druženja u živo. Što je normalno i što je za očekivati.

Čemu forsiranja? 8-)


ja bih rekao da je i to da na razini foruma savršeno funkcioniramo poprilično nategnuto. ali da funkcioniramo, to da :)
I won't pull out, I just came
I want all of the blame
Avatar
Postovi: 1388
Postovi: 1388
Pridružen/a: 01 lip 2008, 12:48
Lokacija: Belišće / Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 9 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.10
Soul_Sample je napisao/la:
Grof je napisao/la:Odnosno, ajmo se pogledati u oči i priznati si kako mi savršeno funkcioniramo na razini FORUMA, ali NE na razini druženja u živo. Što je normalno i što je za očekivati.

Čemu forsiranja? 8-)


ja bih rekao da je i to da na razini foruma savršeno funkcioniramo poprilično nategnuto. ali da funkcioniramo, to da :)


Funkcioniramo sasvim super. To što se andy i ja posvađamo svakih 6 mjeseci oko ekonomije je jedina forum.hr strana ovog foruma. Inače niti jedan drugi sajt/forum/wiki nije napravio ovoliko mnogo za linux koliko mi (na području hrvatske a možda i bivše juge). Kada smo počeli, svi su se smijali i očekivali 2-4 mjeseca rada i onda abandonware. We still prevail!!! Baš sam ponosan na nas!
Zadnja izmjena: shrike; 16 ožu 2011, 23:37; ukupno mijenjano 1 put/a.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:
Soul_Sample je napisao/la:
Grof je napisao/la:Odnosno, ajmo se pogledati u oči i priznati si kako mi savršeno funkcioniramo na razini FORUMA, ali NE na razini druženja u živo. Što je normalno i što je za očekivati.

Čemu forsiranja? 8-)


ja bih rekao da je i to da na razini foruma savršeno funkcioniramo poprilično nategnuto. ali da funkcioniramo, to da :)


Funkcioniramo sasvim super. To što se andy i ja posvađamo svakih 6 mjeseci oko ekonomije je jedina forum.hr strana ovog foruma. Inače niti jedan drugi sajt/forum/wiki nije napravio ovoliko mnogo za linux koliko mi (na području hrvatske a možda i bivše juge). Kada smo počeli, svi su se smijali i očekivali 2-4 mjeseca rada i onda anandonware. We still prevail!!! Baš sam ponosan na nas!

Ma momci vi ste odlični, svaka Vam čast!
Toliko puno sam naučio ovdje da je Arch wiki nula prema ovome koliko sam naučio.
Postovi: 172
Postovi: 172
Pridružen/a: 02 ožu 2010, 14:36
Lokacija: Split-Pujanke
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: ArchLinux
Jel ima netko zainteresiran da se nade sutra s menom pa da idemo skupa u pivnicu posto neznam nikog od vas pa da ne dodem tamo i blejim po pivnici ne znajuci ko je ko i na kraju odem :P
Avatar
Postovi: 664
Postovi: 664
Pridružen/a: 11 tra 2010, 16:35
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta
Spol: M
OS: Arch
Mogu ja opet ponijeti Foxyja pa samo gledaj gdje je plišana lisica na stolu, to smo mi :D
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Abzeenth je napisao/la:Mogu ja opet ponijeti Foxyja pa samo gledaj gdje je plišana lisica na stolu, to smo mi :D

Deal ! :D
Avatar
Postovi: 664
Postovi: 664
Pridružen/a: 11 tra 2010, 16:35
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta
Spol: M
OS: Arch
Nego, u koliko je to sati ? Nemogu nac vrijeme (ili sam predvidio)
Avatar
Postovi: 664
Postovi: 664
Pridružen/a: 11 tra 2010, 16:35
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 5 puta
Spol: M
OS: Arch
ante003 je napisao/la:Nego, u koliko je to sati ? Nemogu nac vrijeme (ili sam predvidio)
u 20h.
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.