Sada je: 17 sij 2019, 19:02.
Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

shrike je napisao/la:Meni je nekako fascinantno uvijek bilo kako ljudi ne kuze da su fb ljudi isti pravi ljudi u stvarnosti samo sa malo manje maske. Uvijek se cude kako to da ovi ovo ili ono ... Ko sto bi rekao Morpheus, "welcome to the desert of the real".

Neki kuže, ali gdje se nećeš čuditi čudu i ne osjećati tugu, kada vidiš koliko smo povodljivi i laki za manipulaciju.
S rogatim se bodeš samo kada je dobro pečen
Podijelio/la zahvalu: 99 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Spol: M
Jedan od najcescoh komentara koje sam cuo o vojnom roku i zasto treba tamo ici nije zbog obrane nego zbog toga da vidis kakvih sve cudaka ima koje inace ne sreces u stvarnosti. Fb je novi vojni rok u tom aspektu
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 150 puta
Primio/la zahvalu: 262 puta
Spol: Y
shrike je napisao/la:Jedan od najcescoh komentara koke sam cuo o vojnom roku i zasto treba tamo ici nije zbog obrane nego zbog toga da vidis kakvih sve cudaka ima koje inace ne sreces u stvarnosti. Fb je novi vojni rok u tom aspektu

:hihi dobar!

Evo jedan od mnogobrojnih bisera:
Netko reklamira neki proizvod za mršavljenje i vidi komentar od lika :lulz
slika
S rogatim se bodeš samo kada je dobro pečen
Podijelio/la zahvalu: 99 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.