Sada je: 19 tra 2024, 05:26.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Samo se hvalim, ali nekima može da bude i korisno, da znaju. Inače je odličan da dugotrajan opušten rad iz fotelje, ili sa dvoseda slika
gMajstor
gMajstor
Jeli to DIY ili se može kupiti negdje?

Ako je DIY, svaka čast jer i ja volim često samostalno praviti neke gluposti.. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
Može se kupiti, teško da ovakav može da se napravi samostalno
slika slika
gMajstor
gMajstor
Kolko para? Malo vuće na stalak za note :D
Lutherus
Lutherus
gMajstor je napisao/la:Može se kupiti, teško da ovakav može da se napravi samostalno


Pa uz malo truda i znanja bi se dalo sklepati nešto. :D

Budem otvorio kasnije jednu DIY temu, dok pronađem neke svoje radove. Imao sam jedan odličan DIY stalak za laptop ali kad sam kupio novi stalak s hlađenjem, stari sam zametnuo negdje.. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Postovi: 2451
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Lokacija: Đubrovnik
Podijelio/la zahvalu: 11 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Spol: M
OS: Linux
Lutherus je napisao/la:Kolko para? Malo vuće na stalak za note :D

Pa ovde kod nas u Srbiji trenutno ni nepunih 27-28 evra, promotivan period, inače piše da mu je cena oko 40 evra. Ali moram da priznam da sam prezadovoljan
gMajstor
gMajstor
Ovo me podsjeća na SL2000 :D
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6758
Moderator
Postovi: 6758
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 351 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
hahhaha ... samo nek te podseća, ali ovaj stalak je izvrsna stvar. Da si probao shvatio bi.
gMajstor
gMajstor
A sad, nešto što niste znali u vezi stalka LT-Stand Z 1.0. Ovaj stalak je u potpunosti dizajniran putem Linuxa (Kubuntu), firma koja ga proizvodi i prodaje, celokupno svoje poslovanje vodi putem Linuxa (Kubuntu), sajt, prezenatacije i priprama za štampu, opet Linux (Kubuntu) ... i što je najbitnije, osnovna testiranja su rađena sa računarima koje pokreće Kubuntu ( bio je i po jedan firmirani Suse i Ubuntu a kasnije i par W7) ... ali najbolji se spoj pokazao između KDE okruženja i ovog stalka (filozofija rada) ... i ovde nije kraj :) kad bi ste znali sve šta još ja znam u vezi tog stalka ... eh ... vreme će vam reći :)
gMajstor
gMajstor
Ajde vidi s direktorom, da organiziramo neku nagradnu igru, nek pokloni jedan stalak koji bi bio glavna nagrada. Naravno da bi se u člancima vezanim uz nagradnu uvijek ukratko nešto napisalo + link na stranice firme.

Što kažeš? :)
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.