Sada je: 26 tra 2024, 21:49.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Uskoro će biti omogućena prodaja LT-Stand modela i u Hrvatskoj. Inače, gledaću da napravimo neki specijalni popust za sve članove foruma LinuxZaSve :)

Postovi: 348
Postovi: 348
Pridružen/a: 20 vel 2014, 10:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: EQuilibrium
Bez ljutnje, ali kad sam ovo vidio pomislih kako bi mi dobro došlo za klavijature. ;)
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6158
Moderator
Postovi: 6158
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 226 puta
Primio/la zahvalu: 338 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Nisi jedini koji to pomisli, često se ljudi javljaju s tim pitanjem.
p.s. Mada postoji povezanost između klavijatura i laptopa :) I klavijature mogu da se drže na stolu, ali ljudi ipak kupuju stalke za njih :) razmisli zašto :)
Postovi: 348
Postovi: 348
Pridružen/a: 20 vel 2014, 10:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: EQuilibrium
Da, zgodna stvar jer na stolu nikada dovoljno mjesta.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6158
Moderator
Postovi: 6158
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 226 puta
Primio/la zahvalu: 338 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Uskoro smo na indiegogo sajtu. Najverovatnije od ponedeljka.
Poslao sam ponudu (besplatnu i bez ikakvih nadoknada) da okacim i linux za sve (logo) kao zahvalu ... Odgovor nisam dobio. Nebitno.
Postovi: 348
Postovi: 348
Pridružen/a: 20 vel 2014, 10:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: EQuilibrium
Držim fige za uspjeh, kako tebi tako i svatkome tko u ova vremena se upusti u poduzetnicke vode.

Ako imas proizvodni kapacitet , pucaj odma na aliexpres , ebay i amazon....
Max Bunker
Max Bunker
Eto jedno malo predobaveštenje za sve članove Linux Za Sve foruma.
Pošto sam ovde sa vama već godinama, a trenutno je počela (doduše još uvek je u izgradnji) sa radom naša nova online prodavnica , namenjena inostranom tržištu http://www.LT-Stand.com , za neki dan bićete u mogućnosti da stalak LT-Stand Z 2.0 kupite po 30% nižoj ceni od redovne. (Napomena: besplatna dostava :) )

Zašto za neki dan? Prvo moram da rešim dilemu, kako da ta mogućnost (popust) ostane samo za članove foruma. Dakle ako neko ima neki predlog, slobodno pišite.

slika
Postovi: 348
Postovi: 348
Pridružen/a: 20 vel 2014, 10:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: EQuilibrium
eQuivalent je napisao/la:Zašto za neki dan? Prvo moram da rešim dilemu, kako da ta mogućnost (popust) ostane samo za članove foruma. Dakle ako neko ima neki predlog, slobodno pišite...

Članovi foruma ti mogu robu naručiti putem privatne poruke. Na taj način možeš lako utvrditi da li je netko kupio jedan za sebe ili nekog sebi bližnjega ili xy komada radi preprodaje.

S druge strane ako recimo ja naručim za sebe jedan i onda za tjedan-dva još naručim dva komada ali navedem da ih kupujem kao poklon nekom bližnjem i pritom ti dam različite podatke za mjesto i ime dostave od svog (od prve narudžbe), to opet nije preprodaja.

Pravog modela kako bi doista bio siguran da li će se netko baviti preprodajom ili ne zapravo nema i moj prijedlog je da ne gubiš energiju na to..
.. ili idemo igrati na poštenje jedne i druge strane ili reci da jedan član foruma može kupiti samo jedan proizvod po povlaštenoj cijeni (a ostale popuste ili naruđžbe dogovarajte putem PP-a)
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11350
Site Admin
Postovi: 11350
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 662 puta
Primio/la zahvalu: 1018 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Nisam mislio na preprodaju. Mislim ... ako neko želi da preprodaje njegova stvar, ako je član ovog foruma. Meni ne smeta ni da neko kupi 10 po povlašćenoj ceni. Ali mi je bitno da bude član ovog foruma. Jer ipak pravim ustupak za ljude koje da kažem poznajem, a glupo je sad da ljudi koji nisu članovi foruma imaju iste privilegije kao i članovi.
Štos e tiče predloga za PP, glupo mi je da se sad meni ljudi tu javljaju, pa da ima ja prodajem. Razmisljao sam da ostavim kod ovde na forumu, pa da ljudi samo ubace taj kod i dobiju popust (mislim, takva je stvar bila kad smo sponzorisali jedan časopis pre). Pre će taj kod naći članovi foruma, nego npr neki potpuni stranci.
Postovi: 348
Postovi: 348
Pridružen/a: 20 vel 2014, 10:00
Podijelio/la zahvalu: 3 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: EQuilibrium
Pa nek ljudi prek pp-a zatraže discount kod. Gdje je tu problem? forumu ne smeta a ti ćeš točno znat želiš li nekome dati dicount ili ne.
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.