Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 14:15

iv@n je napisao/la:
Gogy je napisao/la:Al fora je u tome da sam probo particionirat sa windowsovim setupom, sa Gpartedom i još nekim. Probo sam i cijeli hard s dotičnim programima... ne pomaže.


Pokreni sustav sa Win98 startup CD-om (nadji na internetu ili napravi sa Nerom), pokreni fdisk, obriši SVE particije, napravi nove, formatiraj i zatim nanovo instaliraj sve.


Oh God....koliko si mu posla zadao...samo zbog pišljivih Windowsa. (sorry na off-topicu ali morao sam... :geek: )

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 14:17

Ma to je desetak min posla ako zna što radi.

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 14:20

ma radit bilo sto s bilo kojim prozorom je uzhas odapeo sam mu ja pm s linkom za pravi alat za to sto njemu treba,,,,,
i to sto mu se desava mi jako smrdi na bad sectore,,,, imao sam slicnih iskustava :(

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 14:26

speedy je napisao/la:ma radit bilo sto s bilo kojim prozorom je uzhas odapeo sam mu ja pm s linkom za pravi alat za to sto njemu treba,,,,,
i to sto mu se desava mi jako smrdi na bad sectore,,,, imao sam slicnih iskustava :(


E baš me zanima kako će ova saga završiti. Šteta što mu windowsi stvarno trebaju jer je ovo jako dobar psiholočki trenutak da ih se doživotno odrekne... ;)

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 14:40

Grof je napisao/la:
speedy je napisao/la:ma radit bilo sto s bilo kojim prozorom je uzhas odapeo sam mu ja pm s linkom za pravi alat za to sto njemu treba,,,,,
i to sto mu se desava mi jako smrdi na bad sectore,,,, imao sam slicnih iskustava :(


E baš me zanima kako će ova saga završiti. Šteta što mu windowsi stvarno trebaju jer je ovo jako dobar psiholočki trenutak da ih se doživotno odrekne... ;)


:D hehe nema do linuxa ja sam se prisilio na downgrade s CS3 na CS2 i Macromedia Studio 8 samo da se ostavim prozora precesto se prljaju i tesko ih je prati :D

i jos mi je Blender zamjenio Lightwave,,,,

ali zivot nakon prozora je puno laksi i BRZI :D

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 15:02

[quote="speedy"

ali zivot nakon prozora je puno laksi i BRZI :D[/quote]


Heh, evo ideje za djelce: "Život poslije Prozora" - inspirirano istinitim događajem :D

Re: Neće da instalira Windowse

07 kol 2008, 15:39

speedy je napisao/la:ma radit bilo sto s bilo kojim prozorom je uzhas odapeo sam mu ja pm s linkom za pravi alat za to sto njemu treba,,,,,
i to sto mu se desava mi jako smrdi na bad sectore,,,, imao sam slicnih iskustava :(


probao sam taj cd i prije neg što si mi poslo. ništa od toga ne pomaže... formatiro sam sa svim mogućim alatima... NE POMAŽE! Još ću provjerit te bad sektore, al to dugo traje pa ću ga ostavit preko noći..

BTW Grofe ja već par mjeseci ne koristim windowse, ali mi nekad zatrebaju kad sestri trebam riješit neki problem. Inače windowse pokrećem samo ponekad, virtualno preko virtualboxa ali trenutno ne mogu jer mi je riknio keks memorije pa mi je to premalo rad s obadva OS-a odjednom... (a glupo mi je kupovat novi keks jer bi trebo DDR1, a uskoro planiram kupit novu matičnu tako da mi se ne isplati).
Odgovori