Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Re: Najdraži citati

28 ožu 2015, 16:09

@ teorijavelikogpraska

Govori li to Jodie Foster u filmu Contact ( mislim da je pred kraj filma ako se ne varam ) ?

Re: Najdraži citati

28 ožu 2015, 21:04

"A black cat crossing your path signifies that the animal is going somewhere" - Groucho Marx

Re: Najdraži citati

27 kol 2015, 23:22

Na forumu smo relativno često mogli vidjeti postove i komentare u stilu "već ima previše Linux distribucija", a oni koji čitaju i prate druge forume i portale o Linuxu su vjerojatno zapazili da je takvo razmišljanje dosta rašireno među korisnicima (ili čak onima koji još nisu korisnici Linuxa). U ovom članku autor iznosi svoje mišljenje o tome, sažeto ovim zgodnim citatom:

When you go to the mall, and you enter a shop with hundreds of pairs of shoes, you say, "there are way too many shoes, I'm out of here"? No, you don't. The fact of the matter is that you are happy that you have the option of choosing, and you can't wait to try them all, or at least the ones you like the most.


:thmb-up

Re: Najdraži citati

23 stu 2015, 21:14

"Što ti vrijedi sve znanje svijeta ako nemaš mašte. Bit češ samo robot u službi drugih."

Pozz

Re: Najdraži citati

24 stu 2015, 10:14

"Of all the things I've lost I miss my mind the most."
ozzy o.

Re: Najdraži citati

25 stu 2015, 23:19

"Tko radi, ne treba ni da jede."
- gazda

Re: Najdraži citati

29 lis 2016, 19:41

Kineska poslovica
"U ruci koja daje cvijeće ostane nešto mirisa" :-D

Pozz

Re: Najdraži citati

29 pro 2016, 21:38

U jesen je u svakom grmu kiša - narodna :)

Inače volim izreke, nekada sam ih pisao u bilježnicu. A danas na mobitelu i računalu.

Re: Najdraži citati

30 pro 2016, 18:27

"A reć' ću Kerumu da mi da dvajs iljada eura. A ako neće, a ko mu j*** m****" - Božo Transporter

Re: Najdraži citati

31 sij 2017, 00:10

I noga u guzicu je korak naprijed - Mao Tse Tung
Odgovori