Sada je: 18 tra 2024, 05:03.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ova tema je namijenjena međusobnom trampanju odnosno zamjeni hardvera. Imate viška tvrdi disk ili pločicu radne memorije? Ponudite ih ovdje u zamjenu za nešto drugo.

PRODAJA JE ZABRANJENA

Uredništvo Linux za Sve portala ne može i neće biti odgovorno za bilo kakvu eventualno nastalu štetu, kao posljedicu razmjene (ili prodaje, u slučaju da se ista odvija putem privatnih poruka). Sve što radite - radite na svoju ruku, Linux za Sve ne preuzima krivično-materijalnu odgovornost ukoliko putem transakcije obavljene na ovom forumu dođe do prevare ili nekog drugog kaznenog djela.

Poželjno bi bilo staviti samo naslov i poveznicu na specijalizirane web stranice koje se bave kupoprodajom novih ili rabljenih stvari (recimo Njuškalo). U suprotnom, detaljno opišite što nudite ili tražite (pri tom imajte na umu da je zabranjeno javno isticanje cijena), te razmijeni pristupite s oprezom. Obavezno provjerite kredibilitet osobe s kojom ste se našli u razmijeni (datum priključenja na forum, broj postova itd.), a ukoliko je iskustvo bilo pozitivno, podijelite informaciju s ostalima na forumu. U slučaju da se dogodi prevara, neisporuka robe, uređaj bude drugačiji od onog kojeg ste naručili, neispravan uređaj ili bilo što sl., Linux za Sve Vam nije dužan, niti neće nadoknaditi nastalu štetu.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW
Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto. Inače, mene zanima ima li tko 2.5" IDE HDD >40 GB
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto. Inače, mene zanima ima li tko 2.5" IDE HDD >40 GB

koliko bi para dao, koliko to vrjedi, ja imam i laptopu, haitachi 40 gb, razmisljo sam kupit novi, veci.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
Postovi: 1410
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
Lokacija: rijeka
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: arch | 7
shrike je napisao/la:Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto.


Ima pravo, i po meni je ovo super ideja!! :thumbs2 :thumbs2
"It ain't about how hard you can hit,it's about how hard you can get hit and keep moving forward..."
Give back to the community....translate!:)
"If you live properly,the dreams will come to you." Randy Pausch,R.I.P.
Avatar
Postovi: 231
Postovi: 231
Pridružen/a: 17 pro 2008, 13:46
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch | W7
Ima li netko Nokiu 6300 polovnu da je u redu fizicki, znaci bez ogrebotina i sl, i da li bi ju prodao? Usput ako ima 6300i jos bolje, al da nije kodirana na T-com. Thx!
"It ain't about how hard you can hit,it's about how hard you can get hit and keep moving forward..."
Give back to the community....translate!:)
"If you live properly,the dreams will come to you." Randy Pausch,R.I.P.
Avatar
Postovi: 231
Postovi: 231
Pridružen/a: 17 pro 2008, 13:46
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch | W7
evo, imam i ja nesto na prodaju :)

prodajem SE w910 crvene boje, kupljen u VIPu, star 6mj, garancija jos godinu i pol...vidljivi tragovi koristenja na rubovima, ali telefon radi bez problema...radi na sve mreze...u kompletu dolazi originalna ambalaza - kutija,punjac, slusalice, CD,uputstva, kartica 1gb,USB prikljucak, kabl za PC...sve uscuvano i nekoristeno...


PRODANO!!!
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
Postovi: 1272
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
Ima li tko doma kakvu matičnu viška za stari Athlon XP i 133mHz memoriju.Ne sjećam se više kak se zval socket (A) ili tak nekak?
Avatar
Postovi: 633
Postovi: 633
Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
ovako, trebalo bi otvorit novi podforum za Trade pošto će se ovdje ubrzo stvoriti kaos...dakle, u tom podforumu svako bi otvarao topic o onome što prodaje. nadam se da će se moja ideja razmotriti ;)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Dobra ti je ideja shicy, jer neka padne jos par postova i bit ce kaos... ;)
"It ain't about how hard you can hit,it's about how hard you can get hit and keep moving forward..."
Give back to the community....translate!:)
"If you live properly,the dreams will come to you." Randy Pausch,R.I.P.
Avatar
Postovi: 231
Postovi: 231
Pridružen/a: 17 pro 2008, 13:46
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch | W7
Svega par postova nije razlog otvaranja novog podforuma, a i podforum kao takav ne pripada u tematiku portala ni na koji način.S druge strane, jedan thread ne može škoditi, posebno kada je u podforumu razno.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.