Sada je: 18 tra 2024, 01:30.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Evo sam poceo The Walking Dead.
Jucer sam odigrao prvu epizodu, prve sezone. Bas je genijalna igra! Ko da gledas neki interaktivni film.
Imam svih pet epizoda prve sezone. Kazu da su sve super i da je kraj vrhunski. :-)
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Suko je napisao/la:Evo sam poceo The Walking Dead.
Jucer sam odigrao prvu epizodu, prve sezone. Bas je genijalna igra! Ko da gledas neki interaktivni film.
Imam svih pet epizoda prve sezone. Kazu da su sve super i da je kraj vrhunski. :-)

:thmbs-up
Odlična igra, baš se uživiš u radnju. Što ideš dalje, to ti je teže izabrati, fenomenalno napravljeno. Rađeno je po stripu, pa ako si ga čitao, dobiješ dodatni uvid u prošlost likova.
Najbolja avantura koju sam igrao, jedva čekam da druga sezona dođe na popust :sokiran

Rade i na linuxu, dok (ako) ne dođu native:
https://appdb.winehq.org/objectManager. ... &iId=14255
https://appdb.winehq.org/objectManager. ... &iId=15732

Inače sve od Telltale Games izgleda odlično, i moja preporuka :thmb-up
Avatar
Postovi: 1245
Postovi: 1245
Pridružen/a: 22 vel 2012, 12:24
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
Spol: M
OS: Arch bspwm/KDE
Ta igra mi je bila velika zelja vec dugo. Nisam citao strip, ali znam dosta o njemu i cijeloj prici.
Ovo ljeto je bio ogroman popust na Playstation storeu pa sam uzeo cijelu prvu sezonu za neku sicu. Sad sam tek ulovio vremena za ovo.
(Jer sam zadnjih mjesec i pol ponovno vrtio Mass Effect jedinicu ;-) )
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
The Walking Dead cu definitivno probati,sto je moguce prije , pogotovo poslije ovih vasih postova , iako me vec nervoza hvata od nadolazece srijede. Pre-patch za world of warcraft i warlords of draenor. Release datum ekspanzije se blizi i vec vidim sta ce se desiti. Po ko zna koji puta opet isto,vec ih cujem na poslu kako mi iza ledja govore addicted ... rofl
People disagree with me. I just ignore them.
Avatar
Postovi: 364
Postovi: 364
Pridružen/a: 30 kol 2014, 18:34
Podijelio/la zahvalu: 17 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: suse, Arch
Evo jedan domaci novi uradak naseg Croteama. Igra je ujedno i uvod u njihov novi poveci naslov. Svakako pogledajte ipak je free na Steamu :)

Sigils of Elohim
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
audiosl4ve je napisao/la:Evo jedan domaci novi uradak naseg Croteama. Igra je ujedno i uvod u njihov novi poveci naslov. Svakako pogledajte ipak je free na Steamu :)

Sigils of Elohim

The Talos Principle će sigurno biti nešto dobro, pomalo je iznenađujuće kako hrvatski game development tim radi dobre igre.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Borderlands 2
Mrak igra! Kolicina stvari u toj igri je nevjerojatna! Ima materijala za mjesece igranja. Sad sam pred kraj u Commando klasi. Samo sam mjesec i pol potrosio svog slobodnog vremena. A imam jos tri klase za proigrati.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
I multiplayer je odličan ;)
Avatar
Postovi: 1245
Postovi: 1245
Pridružen/a: 22 vel 2012, 12:24
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
Spol: M
OS: Arch bspwm/KDE
Je. Nemam dobar net pa ne mogu probati, ali po onom sto sam citao, najbolje je igrati s dva-tri prijatelja u cooperative modu. Onda igra rastura!
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
MIslim naručiti ovo za jedno desetak dana (kad sjedne plaća) :drool

slika


Sjećam se kad se davne 2012 na sve strane pricalo o ovome i onda nastade ničim izazvana tišina i ni riječi više o OUYA-i
sad reko da pogledam šta je s tim kad ono €99.99 + €12.5 dostava što je bagatela ako usporedimo sa komercijalnim konzolama,za sad ima od prilike 1000 igara za nju i vecina je besplatna.Ima nekih 30 reviewa i dosta njih je pozitivno.

Jedino što mi se na njoj ne sviđa je ovaj gadan gamepad ali valjda cu se navici na to :)
Postovi: 858
Postovi: 858
Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36
Podijelio/la zahvalu: 14 puta
Primio/la zahvalu: 19 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.