Sada je: 15 svi 2024, 03:31.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

juzer je napisao/la:iskon radi ko puška,...
mi smo uzeli trio sa 8 Mb/s vezom( popne se i na 10 se ugase televizori),2 X telka sa 100ak programa, i telefon. sve skupa oko350 kuna s tim što dio otpada na dodatni televizor i jači paket programa, jeli...
to je bilo pred nekih godinu dana, sad nisam upoznat sa njihovim aktualnim ponudama!
Bilo e je malo strah bježati sa T-com, zbog tehničke podrške i toga, ali s ovima stvarno nema problema....

rofl koje tehniče podrške ?
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
koje tehničke podrške ?


Ako se radi o ljudima koji izlaze na teren i uklanjaju probleme T-com je tu jak.Što se tiče help deska ne vjerujem da je ijedan operater dobar u tome kada je u pitanju linux.
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
Ma nije to samo Linux, štogod da je problem oni samo kažu, restartaj router, restartaj maxtv reciver, ako je problem još tu, oni restartaju router i onda baš ako je ne znam šta pošalju tehničara.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Amis ima 3u1 foru, i jos ti daju popust koji mozes birat jel hoces iskoristiti kroz prvu godinu ili kroz tri. Ja se prebacujem sad na Amis u Zgu i zasad sve tece glatko.
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Avatar
Postovi: 1536
Postovi: 1536
Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
Lokacija: ForHill Croatia
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Spol: M
OS: eOS Luna
PunkBastard je napisao/la:Ma nije to samo Linux, štogod da je problem oni samo kažu, restartaj router, restartaj maxtv reciver, ako je problem još tu, oni restartaju router i onda baš ako je ne znam šta pošalju tehničara.


Naravno kad imaju Da/Ne piramidu. Frend mi je radil u Tcomu. Videl na svoje oci.
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Avatar
Postovi: 1536
Postovi: 1536
Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
Lokacija: ForHill Croatia
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Spol: M
OS: eOS Luna
nicky je napisao/la:Imam iskon duo: televiziju i internet flat do 1 MB/s.
Od televizije sam uzela i onaj plus paket i košta me 250Kn mjesečno :) Bez dodatnog paketa kanala je 210Kn.

1MB/s baš, ne 1Mb/s? Kod T-Coma za ~300kn dobijemo telefon, flat internet do 4Mb/s i televiziju s osnovnim paketom. Iskon nije dostupan :(

Shicy je napisao/la:http://www.totaltv.tv/MIX/2761/Cijene+usluge+Total+MIX.shtml
zapelo mi za oko...

Imali smo preko TotalTV-a B-net satelitsku (samo B-Net brandirano, skoro nikakve veze s njima) i korisnička podrška im je katastrofalna. Čekaš oko pola sata, pa ti ne znaju ime napisat, pa te traže broj ugovora jer te ne mogu naći u sustavu i na kraju sve probleme svale na vrijeme. Znalo je biti i da kad pada malo jača kiša, signal je katastrofalan. A kad želiš uključiti ili isključiti neki paket, to moraš raditi pisanim putem i poslati poštom ili faksirati. Mail nije prihvatljiv.

Možda im je ostalo odlično, ali ta satelitska koju smo imali nije baš bila najbolja. (Naravno, za HD se mora kupiti posebni prijamnik, inače imaš 360p na 1080p ekranu)
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
da, satelit im nije neki...čim udre bura, nema slike xD
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
moji imaju vip i zadovoljni su :-D
Postovi: 5
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 lis 2013, 15:25
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
iweb je napisao/la:Imali smo preko TotalTV-a B-net satelitsku (samo B-Net brandirano, skoro nikakve veze s njima) i korisnička podrška im je katastrofalna. Čekaš oko pola sata, pa ti ne znaju ime napisat, pa te traže broj ugovora jer te ne mogu naći u sustavu i na kraju sve probleme svale na vrijeme. Znalo je biti i da kad pada malo jača kiša, signal je katastrofalan. A kad želiš uključiti ili isključiti neki paket, to moraš raditi pisanim putem i poslati poštom ili faksirati. Mail nije prihvatljiv.

Možda im je ostalo odlično, ali ta satelitska koju smo imali nije baš bila najbolja. (Naravno, za HD se mora kupiti posebni prijamnik, inače imaš 360p na 1080p ekranu)


joj da, to im je totalno koma :/ ove godine nismo imali tih problema, cekamo da padne snijeg pa da nam kazu da odemo na krov pocistiti snijeg, jer nije njihova greska :/
ipak, za 2 telke i prosireni paket 115kn/mj, pa je ok... i ponuda programa mi se svida :)
nekako vise ne bih internet televiziju, imali smo maxtv i sami problemi s njim...

sad smo na amisu (net+tel), total tv kuća televizija i mjesecno, sve zajedno, 150+115= 265kn :) mi zadovoljni :P
jos da se ne mora ona prokleti tv pretplata placati, ma tko sretniji od mene :)
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
Postovi: 1272
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
Malo sam digao temu, no imam pitanje za korisnike Amis-a.. od prekjučer je navodno veza na net putem optike svima besplatno dignuta na 100/100, pretpostavljam da je to točno no kakva vam je doista brzina i da li AMIS ima problema sa kišom kao B-Net?

E kako mogu B-Netu reći đenja kad hoću, a razlika u cijeni bi mi bila 23 kn mjesečno, s obzirom koliko kiša pada u zadnje vrijeme sve više razmišljam o Amisu.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11360
Site Admin
Postovi: 11360
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 665 puta
Primio/la zahvalu: 1023 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.