Sada je: 30 svi 2020, 16:02.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ja sam malo gledao sa strane kako napraviti hudice od meta-aramida za jednu drugu skupinu IT nastrojenih ljudi, ali to je malo šit jer boja na tom materijalu ne ostaje dugo i loše je boje.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 166 puta
Primio/la zahvalu: 272 puta
Spol: Y
ima li na forumu priprema ovog modela?
http://linuxzasve.com/forum/download/file.php?id=1156
Podijelio/la zahvalu: 22 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
Da, ovo mi je najdraži/najbolji dizajn. Da ih još ima, definitivno bih uzeo bar dva primjerka (crne).
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 269 puta
Primio/la zahvalu: 333 puta
Mogu riješit... komercijalno, 150 kuna po komadu (+ PDV i poštarina):D
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Moderator
Moderator
Sitniš!
Arch Linux Install Script
Hash Checker
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my days but you man... you're special!
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 269 puta
Primio/la zahvalu: 333 puta
shrike je napisao/la:Mogu riješit... komercijalno, 150 kuna po komadu (+ PDV i poštarina):D

Uff...da nema PDV-a i poštarine možda bi bilo i isplativo :hihi
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Pravi odgovor je: Zar samo? Uprava LZS-a mora nastaviti živjeti na visokoj nozi (u ova teška vremena). Svi vi znate da nevladine udruge imaju i primaju milijarde, pa tako i mi. Na žalost, koronakriza je to ujebala pa su neki od nas morali prodati svoj 10i auto. Evo, jadni vl@do nije primio uplatu od Soroša pa nije mogao ići sa 100 metarskom jahtom do svog privatnog otoka, već sa 90 metarskom. Ja osobno sam morao odustat od kupovanja novog helikoptera i morat ću se zadovoljiti Aston Martinom pretprošle generacije. Kako li ću se samo obrukati pred ekipom nemate pojma. Zato, podržite nas i kupujte majce, pa taman da bile i 15000 kuna. Dignite kredit, prodajte auto, stan, bubreg i pomognite upravi LZS-a da ostanemo milijarderi.

Hvala na razumijevanju.
Moderator
Moderator
Čujem da uprava traži novog člana :zvizdi
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
roc1nante270 je napisao/la:Čujem da uprava traži novog člana :zvizdi

Da, "Direktor za akviziciju". Pošalji CV i preporuke, te naravno stranačku pripadnost i u koju crkvu ideš da provjerimo jel ideš svaku nedjelju ili samo na Božić/Uskrs. mail: stožer@lzs.hr
Moderator
Moderator
@shrike, malo si pretjerao, ali da da imam ThinkPad, imam. https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Superra%C4%8Dunala
Moderator
Moderator
Podijelio/la zahvalu: 205 puta
Primio/la zahvalu: 257 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.