Sada je: 17 sij 2019, 18:46.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

KarlHerbert24 je napisao/la:svatko je vidio Bohemian Rhapsody?

Bohemian Rhapsody jučer gledao u kinu i mogu vam reći da je dobar. Tko je fan Queen ili rocker oduševiti će se. Srećom nije bilo ništa jako eksplicitno (sodoma i gomora).
Odlična gluma i glazba, pa bi film lako mogao pokupiti oskara za glazbu ako ne i za glavnu ulogu .
S rogatim se bodeš samo kada je dobro pečen
Podijelio/la zahvalu: 99 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Spol: M
Za ovaj film točnija tema bi bila preporuka za izbjeći film.
Maze runer https://m.imdb.com/title/tt4500922/?ref=m_nv_sr_1 , akcijski film pun emocija. Akcija na sve strane, ali koliko je napeto samo sam premotavao naprijed da prođe akcija. A tek "izljevi" emocija, glumice pa i glumci toliko stenju, prave duck face i dahću da bi trebalo staviti oznaku 18 godina. Kako iritirajuće i samo sam želio da neprijatelji ubiju glavne likove koliko su dobro odglumili ;-)

Evo razlog zašto objavljujem, jedna scena me je dobro nasmijala. Kao hakiraju neki sigurnosni sustav , nevjerojatno OS je bio Ubuntu. Stručnjak otvori terminal i ukuca "sudo upt-get update && ..." , potvrdi lozinkom, terminal počeo ispisivati depedency canonical... i to je to, hakirao sustav :D :D
Fotografirao sam zaslon:
slika

Izgleda da se netko služi s tim sustavom , na fotografiji se vidi instaliran Chromium, uz osnovne Firefox, VLC, transmission...
S rogatim se bodeš samo kada je dobro pečen
Podijelio/la zahvalu: 99 puta
Primio/la zahvalu: 18 puta
Pogledao večeras KOJA JE OVO DRŽAVA! Razočaravajuće! :( :( :(
Nema veće religije od istine!
Podijelio/la zahvalu: 26 puta
Primio/la zahvalu: 69 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: Exabot [Bot] i 20 gostiju.