Sada je: 29 ožu 2024, 06:56.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Ako se odlučiš za CentOS 7 i ovaj jedan iso (everything iso), obrati pažnju na quote sa onog linka kojeg sam postao:

Exactly the same method works for CentOS 7. Moreover, the CentOS 7 installer image has a special partitioning which, as of July 2014, most Windows tools do NOT transfer correctly leading to undefined behaviour when booting from the USB key. Applications known (so far) to NOT work are unetbootin and "universal usb installler". Confirmed as functioning correctly are Win32 Disk Imager and Rawrite32 and dd for Windows.


Dakle - ne sa unetbootin raditi stick!
Avatar
Postovi: 13
Postovi: 13
Pridružen/a: 29 pro 2014, 16:25
Lokacija: Osijek
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: openSUSE 13.2 KDE
CentOS-7.0-1406-x86_64-DVD.iso (3,956MB, torrent) sam instaliro u studenom sa USB, pomocu Unetbootin-a. Medjutim, desilo mi se da mi obrise sve OS (Win 8.1, Manjaro, Pisi i Ubuntu) i ako sam ga instaliro na /(root) particiji gdje mi je, ranije, bio instaliran Calculate.
Det hindrar inte att vi säkrar framtiden!
Avatar
Postovi: 393
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 lip 2010, 19:37
Lokacija: Priboj
Podijelio/la zahvalu: 15 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Win 7 ,Ubuntu 10.04,OpenS
Zato jer ima drugaciji installer i nesto nisi dobro odabrao prilikom instalacije..
Sam od sebe ti sigurno, 100% sigurno, nije obrisao particije!
Ja sam ga instalirao kad je izasao i sve mi je proslo ok, jeste da je particioniranje malo komplicirano, ali radi kako mu kazes..
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.