Sada je: 19 tra 2024, 20:34.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Re: ZORIN OS
23 srp 2014, 20:12
zašto misliš da nas zanimaju izljevi tvoje nekulture?
Zadnja izmjena: shicy; 23 srp 2014, 20:17; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Re: ZORIN OS
23 srp 2014, 20:13
Kulture li i pameti... pface
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
Re: ZORIN OS
23 srp 2014, 20:19
Ajde smirite strasti ili ce ici lock na temu
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Re: ZORIN OS
24 srp 2014, 06:16
ovdje se ne želim svađati sa pojedincima ali na to me je natjerali pojedinci ovog foruma koji se prave pametnim a nisu,glume ovdje svoje znanje a jedva čekaju da nekome smjeste i počnu se podsmijavati,pojedinci koji se ovdje nazivaju adminima a nisu dali lipe za forum počinju mi slati privatne poruke koje su strašne,vrijeđaju me da su jako duboko ušli u sve pore normalne komunikacije,postavio sam samo jedno pitanje na koje sam dobio po stoti put podsmjeh,možda i jesam na to reagiro nekulturno ali su me natjerali oni ,ovim se puta izvinjavam svima koje sam možda uvrijedio ali samo se jednom čovjeku(ako ga se može tako nazvati) a to je Cooleech,koliko vidim on je čisti izrod nekulture a svima vama je ovdje tobože admin,pročitajte što mi je poslo u privatnoj poruci;


Upravo sam obavješten što si napisao pa ti je izbrisan post. Osim što si nekulturan i nemaš osnovna pravila ponašanja i komunikacije među ljudima, sad ti bez dlake na jeziku mogu reć par stvari: nepismen si da je to za Bogu plakat i svi te na ovom forumu preziremo. Zapitaj se, čisto iz zajebancije, tko je u krivu; mi ili ti. Da ti pomognem s odgovorom na to, da ne zamaraš to zrno pjeska koje zoveš mozgom - TI!

Pitanja su ti ekstremno glupa, a 99.9% svojih odgovora dobiješ u doslovno prvoj sekundi patkanja ili guglanja.
Zamisli na što bi forum sličio kad bi svi postavljali tako debilna pitanja i još pri tome imali razinu kulture nekakvog odrpanca, mulca s ulice. Jadno, u najmanju ruku. Pitam se, jesi li plaćao prolazak iz razreda u razred i jesi li uopće završio osnovnu školu?

Dakle, nauči se kulturno ponašat, bit pristojan prema drugima, ne postavljat idiotska pitanja pa ćeš bit sretniji i ti i svi oko tebe.


ako je ovakva normalna poruka poslati korisniku foruma od strane admina onda stvarno neznam što bi vam odgovorio i natjero me je da se sad obratim svom odvjetniku da vidim što mi je raditi dalje,jako sam razočaran da se ovako neko od admina ponaša jer sam cjenio ovaj forum i ljude tj.sve korisnike ovog foruma ali sad sam se razočaro u njega,neću ovdje teške riječi upučivati nikome ali da to od svojih ljudi doživim je strašno,žao mi je što sam prolio svoju krv tijekom rata za ovakve mlade ljude koji ništa necjene a ustvari su ovdje da pomažu a ne da vrijeđaju i to još kao admini,ako sam nešto krivo reko jednostavno me je trebo izbaciti sa foruma i svršena stvar a ne ovako,jadno da jadnije nemože biti
Postovi: 382
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Podijelio/la zahvalu: 21 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Spol: 3
Re: ZORIN OS
24 srp 2014, 07:26
Poštovani dajac,

U potpunosti se slažem da je poruka od Cooleecha neprimjerena. Zato imamo na forumu opciju za prijavu poruke pa slododno prijavi sve što smatraš neprimjerenim.

Također bi te molila da sadržaj privatne poruke ubuduće ne objavljuješ javno jer se s razlogom zove privatna poruka.

Ndalje, nitko od članova ne ulaže novac u LZS, cijeli projekt je volonterskog tipa. Imamo sponzorirani hosting. S obzirom da Cooleecha prozivaš da ništa ne radi za LZS, moram te ispravit jer cooleech radil lekturu tekstova koje objavljujemo. Zaključivat bez svih činjenica je smiješno.

Na provokaciju si reagirao ekstremno nepristojno i ovo ti je ujedno upozorenje pred ban zbog neprimjerenog sadržaja u obrisanom postu.

Na ovu temu ide lock, a kasnije će biti obrisana.

Send from my Nokia 3110 using two fingers :)
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Re: ZORIN OS
24 srp 2014, 08:29
Specifično ću dodati da Cooleech nije admin foruma niti je to ikada bio.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.