Sada je: 18 tra 2024, 22:03.
Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Re: Gentoo Linux
18 lip 2014, 22:16
shrike je napisao/la:ah, već smo počeli sa ad hominem. izbjegao si odgovoriti na pitanje i počeo vrijeđati. mislim da ćemo te ipak morat banirat jer si se do sada ispostavio 0% koristan i 100% fanboy provokator.


ti si na ad hominemu i još gore lažeš jer ono što sam ti boldao ja nisam nikad rekao...
i još kažeš da ne odgovaram na pitanja koja nisi nikad ni postavio
ni ne moraš, tvoja pitanja me ne zanimaju jer i zid do mene će postaviti konkretnije pitanje i shavtiti moj odgovor prije nego ti
sikni mi se molim, kad iskompiliraš 100 kernela iz vanilla onda možemo pričati o linuxu
hvala

nicky je napisao/la:Abeceda molim te ne napadaj ljude.

Vec imas dovoljno banova na ovom forumu.

Send from my Nokia 3110 using two fingers :)


Ma toliko ste močan portal da su sve navale raznih klonova na vas
do prije koji mj nisam ni znao da postojite
kad ono vidio, ajde drago mi ima hr linux zajdnica, došao i bolje da nisam kad nečiji sinovi moderiraju kojima ne smiješ ništa reč jer si odma ad hominem a svoje sapmerske upise i nebuloze ne vide
Zadnja izmjena: abcdefghijkl; 18 lip 2014, 22:24; ukupno mijenjano 3 put/a.
Postovi: 24
Postovi: 24
Pridružen/a: 14 lip 2014, 14:02
Lokacija: crystal sky
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: arch awesome, gentoo flux
Re: Gentoo Linux
18 lip 2014, 22:18
opet cepate stidnu dlaku? neka, lipo je to ko voli
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Re: Gentoo Linux
18 lip 2014, 22:36
*grabs popcorn
(nadam se ne prekasno :-D )
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Re: Gentoo Linux
18 lip 2014, 22:39
abcdefghijkl baniran.
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
Re: Gentoo Linux
18 lip 2014, 23:05
Zanimljivo bi bilo tako za te trolove napraviti nešto kao cleverbot ili siri ili iris (android verzija siri, mislim da je discontinued) pa kad ih se tako prebaci na odgovarajuću temu nek se svađaju sa sobom a pravi useri onda nek gledaju i plaču od smijeha.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Re: Gentoo Linux
19 lip 2014, 06:40
iweb je napisao/la:abcdefghijkl baniran.

:hepihepi
Arch Linux Install Script (BIG update, BETA verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6758
Moderator
Postovi: 6758
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 351 puta
Primio/la zahvalu: 413 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Re: Gentoo Linux
13 ožu 2015, 22:13
Gdje da sam god čitao rasprave o Gentoo, dali na domaćim ili stranim portalima uvijek su bile žestke preprike.
Zanimljivo. I obično uvijek između Gentoo geekova i Gentoo noobova a i trolova
Avatar
Postovi: 45
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 vel 2015, 20:36
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: sve po malo
Re: Gentoo Linux
14 ožu 2015, 09:50
rasprave? mrzim rasprave :ljut2 ili radi ili ne, ili pomoći ako tko što zna ili koristiti u miru i ne učestvovati. Nema kruva od priče ;)
Avatar
Postovi: 1799
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Lokacija: Zaljev svetaca
Podijelio/la zahvalu: 69 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Re: Gentoo Linux
14 ožu 2015, 10:58
na ovom forumu su gentoo korisnici tipiöno bili trolovi i to masivni, a ne ovi drugi.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Re: Gentoo Linux
14 ožu 2015, 13:31
Zanimljiv je Gentoo. Problem je jedino što je time-consuming i korisnik mora stalno voditi evidenciju svih aplikacija i podrška želi li ga zadržati stabilnim. Ovo da je lagan za održavanje su gluposti jer jedna sitna nepažnja može iz odlične stabilnosti učiniti sustav katastrofalnim.
A o brzini, to su sitne razlike koje ne treba preuveličavati jer za brzinu je bitno dobro podesiti kernel a kompiliranje aplikacija nema primjetnog utjecaja po tom pitanju, praktički je jednako brz kao i Ubuntu sa dobrim kernelom.
Ja sam ga koristio za znanstveni amaterski rad kad sam imao teleskop i tu se pokazao nezamjenjivim dok ga na servere ili osobno desktop računalo ne bi stavio nikad
Avatar
Postovi: 45
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 vel 2015, 20:36
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: sve po malo

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.