Diskusije usko vezane uz Debian distribuciju.
Odgovori

LMDE KDE spin

28 stu 2012, 18:50

Počinjem se interesirati za ovu Debian based distru:

Linux Mint Debian KDE spin. (za sada je još unofficial), ali mislim da bi trebalo biti kao odličan spoj LMDE-a i KDE-a

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 19:06

Grof je napisao/la:Počinjem se interesirati za ovu Debian based distru:

Linux Mint Debian KDE spin. (za sada je još unofficial), ali mislim da bi trebalo biti kao odličan spoj LMDE-a i KDE-a
ovo bi moglo biti interesantno!

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 19:34

Definitivno!
Bacam se u sikdanje, skoru instalaciju u paralel boot i proučavanje ovog uratka.

Biti će sve više ekipe koja se želi distancirati od Ubuntua i onoga što na Ubuntuu leži.

Podsjetimo, LMDE i LMDE KDE su rolling distre, pa je i s te strane stvar još interesantnija.

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 20:17

Još na Debian Squeeze kod instalacije pod naprednim mogučnostima prilikom pokretanja instalacije bila je mogučnost instalacije Debiana s KDE desktopom. szbunjen

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 21:17

da, kad se pokaže onaj install menu, odabere se Advanced options, tu se nađe Alternative Desktop Environments i biraj između kde, xfce ili lxde ;)

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 21:35

laufer84 je napisao/la:mogučnostima

:o :thumbs_down :facepalm sbatine

Re: LMDE KDE spin

28 stu 2012, 22:38

mogucnost izbora DE-a postoji na svakom debianu, a postoje i instalacijski cd-i koji defaultno instaliraju druge DE-ove, pogledati na dno liste; http://cdimage.debian.org/debian-cd/6.0.6/amd64/iso-cd/

lmde, drago mi je da se razvija, mogao bi biti dobra alternativa.
Odgovori