Sada je: 14 svi 2024, 20:48.
Diskusije usko vezane uz Debian distribuciju.

Moderator/ica: Moderatori/ce

LMDE boot log
03 svi 2013, 21:04
Evo instalirao LMDE opet, nakon što sam napokon zamijenio HDD i ovaj novi nema boot log nego samo onu loading animaciju što mi nije ni malo od koristi. Ima li tko prijedloga kako uključiti boot log ili zamijeniti tu animaciju sa boot log-om ?

p.s. Datoteke "bootlogd" u "/etc/defaults" nema, ima samo u "/etc/init.d/" ali koliko sam shvatio to nije ista stvar.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Anyone ?
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Oprosti, rado bih ti pomogao, ali nisam razumio u čemu je problem :( . Ja sam prije nekih mjesec dana skinuo novu sliku i instalirao LMDE na drugo računalo kao jedini OS i sve je bilo standardno u redu. Ako ovdje nema upućenih, onda pitaj izravno na njihovom siteu.
Avatar
Postovi: 1071
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 ruj 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 89 puta
Primio/la zahvalu: 150 puta
Spol: M
OS: Kubuntu 22.04, Debian 12
Inače, na starijim verzijama kada se boota imaš ispis stvari koje kernel učitava, a na ovaj novi LMDE su stavili splash screen umjesto toga što mi ne pomaže kada kompajliram kernel i bootam ga. Ali rješio sam to, instalirao sa "apt-get" bootlogd i isključio "plymouth" u "/etc/rc*.d/" folderima, sada je ok.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Ja probavam instalirat verziju LMDE 201303, međutim nakon nekog vremena stane i stoji. Probam verziju 201204 i bez problema se instalira. Probat ću još jednom 201303 i ostavit malo duže, pa se onda javim. :(
Avatar
Postovi: 624
Postovi: 624
Pridružen/a: 25 stu 2011, 17:12
Lokacija: vanjski otok
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 8 puta
Spol: M
OS: Manjaro Mate,Mint 17.3

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.