Switch to full style
Audio, video, codeci...
Odgovori

filmovizija.com

23 pro 2012, 21:03

ovako..
Linuxov sam korisnik tek 4 mjeseca, tako da nemam mnogo iskustva.
Ovo je moj problem: kako da gledam filmove na www.filmovizija.com ??
znam, možda trebam javu, ili flash player, ili nešto tako, ali treba mi pomoć, kako to instalirati?!
Uopće se ne snalazim na Linuxu, ne znam raditi u terminalu, tako da mi trebaju detaljne upute.
Hvala .

Re: filmovizija.com

23 pro 2012, 21:31

Bok, dobrodošao na forum!
Nisam siguran što filmovizija koristi, a ni da je to sasvim legalno. Naravno, to je kršenje pravila.

Ugodno druženje.
P.S. obrisao sam tvoju temu iz Upoznavanja da nemamo dvije duple. ;)

Re: filmovizija.com

23 pro 2012, 21:42

Po nekim zaobilaznim pravilima navodno je streaming filmova siva zona i kakti legalan.
Mislim da takvi servisi traze instaliranu javu pa ako koristis Ubuntu probaj instalirati ubuntu-restricted-extras
Ako to ne pomogne trebas bas pravu Oracleovu javu ali to moras malo proguglati kako se radi.

Re: filmovizija.com

23 pro 2012, 22:06

ma ne treba ti ta filmovizija uopste istaliras xbmc i njemu video dodatke ice films i 1channel i imas serija i filmova koliko hoces sa prijevodom ,naravno instaliras i dodatak za to

Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 11:52

iweb je napisao/la:Bok, dobrodošao na forum!
Nisam siguran što filmovizija koristi, a ni da je to sasvim legalno. Naravno, to je kršenje pravila.

Ugodno druženje.
P.S. obrisao sam tvoju temu iz Upoznavanja da nemamo dvije duple. ;)


Hvala ti, novi sam, pa mi je trebalo da skužim kako uopće da postavim temu o.O oprostite na tome..
još jednom, hvala na dobrodošlici.. :D

Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 11:53

Suko je napisao/la:Po nekim zaobilaznim pravilima navodno je streaming filmova siva zona i kakti legalan.
Mislim da takvi servisi traze instaliranu javu pa ako koristis Ubuntu probaj instalirati ubuntu-restricted-extras
Ako to ne pomogne trebas bas pravu Oracleovu javu ali to moras malo proguglati kako se radi.


Koristim LInux MInt (Maya) 13 , mogu li to učiniti i na mintu? :D

Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 11:55

becho2150 je napisao/la:ma ne treba ti ta filmovizija uopste istaliras xbmc i njemu video dodatke ice films i 1channel i imas serija i filmova koliko hoces sa prijevodom ,naravno instaliras i dodatak za to


hm, filmovizija mi se svidja samo zbog velikog izbora raznih filmova, takodjer sadrže nove filmove koji su tek po kinima, pa mi se svidja ta činjenica da ih mogu tamo gledati, hvala za ideju, raspitat ću se za taj xbmc :D

Re: Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 11:59

lako_cemo je napisao/la:
Suko je napisao/la:Po nekim zaobilaznim pravilima navodno je streaming filmova siva zona i kakti legalan.
Mislim da takvi servisi traze instaliranu javu pa ako koristis Ubuntu probaj instalirati ubuntu-restricted-extras
Ako to ne pomogne trebas bas pravu Oracleovu javu ali to moras malo proguglati kako se radi.


Koristim LInux MInt (Maya) 13 , mogu li to učiniti i na mintu? :D

Da, budući da Mint koristi Ubuntu repozitorij. ;)

Re: Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 12:05

iweb je napisao/la:
lako_cemo je napisao/la:
Suko je napisao/la:Po nekim zaobilaznim pravilima navodno je streaming filmova siva zona i kakti legalan.
Mislim da takvi servisi traze instaliranu javu pa ako koristis Ubuntu probaj instalirati ubuntu-restricted-extras
Ako to ne pomogne trebas bas pravu Oracleovu javu ali to moras malo proguglati kako se radi.


Koristim LInux MInt (Maya) 13 , mogu li to učiniti i na mintu? :D

Da, budući da Mint koristi Ubuntu repozitorij. ;)


hvala ti, odmah se bacam na posao.. nadam se da ću se snaći! :D

Re: filmovizija.com

27 pro 2012, 12:50

Mint ti to vec ima. Ne trebas taj dio odradjivati. To treba samo za Ubuntu.
Mozda ces trebati instalirati pravu Oracleovu Javu da ti proradi. Malo prosurfaj kako se to radi na Mintu. Na zalost nisam to radio pa ti ne znam iz prve ruke reci.
S Linux distrama dolazi Iced tea koja ce u gotovo svim situacijama odraditi Javin posao. Ali za ove specificne stvari mislim da trebas pravu Oracleovu Javu. Njena licenca vise ne dozvoljava da Java dodje na Linux distri vec se mora naknadno instalirati.
Odgovori