Sada je: 28 ožu 2024, 09:49.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Tomahawk Music Player - App Reviews
http://www.youtube.com/watch?v=XDHBtg9t2kk

http://www.tomahawk-player.org/download.html
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
nakon kratkog koristenja reko bi baj baj klementine :D
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
što tomahawk ima a clementine ne? konkretno.
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Postovi: 816
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Lokacija: Nerdvana
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE
pootzko je napisao/la:što tomahawk ima a clementine ne? konkretno.

a sto clementine ima a rhythmbox nema a ja koristim... eto ljepsi interfejs sa coverima albuma :mrgreen:

eto na clementineu nisam naso da mozes strimati glazbu sa yubitoa ;)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Isprobao sam Tomahawk pre neki dan. Deluje pristojno blingblingiš, mada ne znam iz kog razloga meni strim sa jutjuba i soundclouda nije hteo da radi. Proveriću sad :)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
Postovi: 888
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Lokacija: Ljubljana
Podijelio/la zahvalu: 108 puta
Primio/la zahvalu: 45 puta
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Tomahawk 0.8 donosi brojna poboljšanja i novo sučelje. Za sve šmekere koji vole cloud glazbu! :thmb-up
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Ma to strimanje je bezveze, najbolji lossless flac i to je to.

Sent from the Intergalactic Space Arcade using a Vectrex.
Avatar
Postovi: 327
Postovi: 327
Pridružen/a: 26 srp 2013, 07:31
Lokacija:
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 10 puta
Spol: M
OS: Arch
Je li se to meni čini ili taj player ne podržava browsanje glazbe po folderima?
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS
Nisam ga isprobao, malo oftopic, ali baš sam danas razmišljao o tim silnim playerima koji ignoriraju playanje po folderima. Da li su uistinu korisnici koji imaju sortiranu glazbu samo po albumima u apsolutnoj većini ili je potpuno normalno da nema slušanja bez unaprijed pripremljenih playlisti. Više od desetljeća upotpunjujem glazbenu kolekciju sistematično, po mapama i poludim kad mi npr. mob (spojen na liniju u radioni) nudi reprodukciju po izvođačima, albumima, žanrovima, ovom i onom :nee .
Ispričavam se na uletu...
Where there is a gui there's a way.
Avatar
Postovi: 2322
Postovi: 2322
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 20:26
Lokacija: JustPine
Podijelio/la zahvalu: 56 puta
Primio/la zahvalu: 64 puta
Spol: M
OS: CimetMint 18.1
Fugu je napisao/la:Nisam ga isprobao, malo oftopic, ali baš sam danas razmišljao o tim silnim playerima koji ignoriraju playanje po folderima. Da li su uistinu korisnici koji imaju sortiranu glazbu samo po albumima u apsolutnoj većini ili je potpuno normalno da nema slušanja bez unaprijed pripremljenih playlisti. Više od desetljeća upotpunjujem glazbenu kolekciju sistematično, po mapama i poludim kad mi npr. mob (spojen na liniju u radioni) nudi reprodukciju po izvođačima, albumima, žanrovima, ovom i onom :nee .
Ispričavam se na uletu...


Izgleda da očekuju da su svima kolekcije 100% tagirane po svim parametrima (artist, album, genre, year itd) ili da su kupili svu svoju glazbu na iTunesu :hihi Čak i kada je sve tagirano meni je to nepregledno, traženje po folderima je preglednije, brže i efikasnije. Meni je to sortiranje po tagovima reinventing the wheel, više klikova i vremena da nađem ono što trebam. Teoretski je to ok stvar ali samo i onda kada netko ima sve 100% tagirano pa može pretraživati po čemu hoće (artist, album, genre itd), ali u praksi je i tada sporije od traženja po folderima, pogotovo na desktopu. Na mobitelima je velika većina playera tag based ali srećom ima i onih koji mogu pretraživati foldere.
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.