Sada je: 02 svi 2024, 19:10.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ak netko trola onda je obicaj ne odgovarati vec pustiti trola na miru.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Da, inače je to običaj na mnogim forumima. Također je običaj i instant ban za trola. Mi smo malo... drugačiji :)
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Avatar
Moderator
Postovi: 3293
Moderator
Postovi: 3293
Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
Lokacija: Nova Gradiška
Podijelio/la zahvalu: 122 puta
Primio/la zahvalu: 157 puta
OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
Suko je napisao/la:Ak netko trola onda je obicaj ne odgovarati vec pustiti trola na miru.


Slažem se, ali koja je ganica između neinformiranog početnka i trolca?
Treba li uopće odgovarat na pitanja "kako da koristim ovaj linux" ili "kako da instaliram program"???
Trebamo bit prijateljski forum, ali ne možemo se bavit tuđom lijenošću. Dobili smo par novih korisnika ovih dana, da o to pitanju proćakulamo u Dvorani?
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Linix Mint kakica i zatvor zvan Linux.
Po meni trolanje.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Hvala na savjetima GUV ne radi na mom Mint12..zašto, pitaj Boga, to samo Linux zna....sjedila sam jedno 4h i guglala sve moguće programe, više im niti ne pamtim imena,,,,od svih njih jedino se Chees pokrenuo...budem provjerila dal sam isprobala spomenute

Za sve one dubokouvrijeđene mojim ne-voljenjem linux os-a imam samo jedno pitanje - smeta ak netko ima drugačije mišljenje? Misim jasno mi je da ljudi obožavaju dvolične ljude, al ja se ne sramim niti susprežem od svojih mišljenja i stavova..pa čak niti u orkuženju koje će se naći uvrijeđeno time...i da, kolko sam skužila, ovo nije forum klanjanja i voršipanja linuxa, nego forum pitanja, savjeta i pomoći...šta ne smijem postaviti pitanje i zamolit za pomoć ako nevolim linux ??? ( na kojem sam da do zime na žalost prisiljena biti jer mi je nažalost jedan tenkre instalirao zbugiranu nedovršenu verziju Mint12... dok se ponovno ne prebacima na win7 s kojima sam bila prezadovoljna..no do tog vremena trebam napraviti puno bitnih stvari sa kompom, između kojih je i snimanje kamerom crkvenih zvona za prijavu, a budući da nemam fakin običnu kameru moram koristiti ovu na lapu ).
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 04 ruj 2012, 22:09
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: Linux Mint 12 - kakica
Ma stvar je u tome da ti nisi računalni korisnik i ti ne koristiš računalo već računalo koristi tebe.
Slobodno ti reci da nevoliš Linux, nikome ništa. Samo nemoj okolo pljuvati Linux i širiti dezinformacije.
Lutherus
Lutherus
A di sam ja to pljuvala Linux i širila dezinformacije???
Moje mišljenje je da je Linux user unfriendly i jednostavno nije za ljude koji nemaju vremena niti volje sjediti satima za kompom radi najbanalnijih stvari...i da to si dobro rekao, komp koristi mene trenutno, zato mi je i zatvor :) ako ti ne paše moje mišljenje, sori ne mogu ti tu pomoći...i nebitno je u biti,,,bitno mi je jedino bilo doći do trenutno jako potrebne informacije programa za video rekordanje....i to je to :)
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 04 ruj 2012, 22:09
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: Ž
OS: Linux Mint 12 - kakica
byby honey.
Lutherus
Lutherus
Grof je napisao/la:S negativnim stavom o Linux OS-u svakako će joj život biti težak, kao i s bilo čime drugime u životu s čime imaš negativne stavove ;)

:thumbs
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6159
Moderator
Postovi: 6159
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 228 puta
Primio/la zahvalu: 338 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
zatvor_zvan_linux je napisao/la:Za sve one dubokouvrijeđene mojim ne-voljenjem linux os-a imam samo jedno pitanje - smeta ak netko ima drugačije mišljenje? Misim jasno mi je da ljudi obožavaju dvolične ljude, al ja se ne sramim niti susprežem od svojih mišljenja i stavova..pa čak niti u orkuženju koje će se naći uvrijeđeno time...


ne postoji problem u imanju drugačijeg mišljenja, ali postoji problem ako netko uleti u skupinu ljudi koja je entuzijastična i voli određenu stvar, a tebi (karikiram) na čelu piše - VAŠA STVAR JE SRANJE. e tu je problem. ne možeš doći među ljude, indirektno pljuvati ono što vole i očekivati da to nitko neće komentirati, čuditi se što im nije po volji što pljuješ po toj njihovoj stvari i još tražiti pomoć oko toga po čemu pljuješ. da li misliš da je zbilja bilo potrebno svima ovdje na takav "suptilan" način dati do znanja da je linux zatvor i kakica? siguran sam i da (karikiram) među BBB-ima šetaš s majicom s natpisom "mrzim Dinamo" i usput im na ploči kredom pojašnjavaš svoje pravo na drugačije mišljenje.

ako se traži pomoć, onda se očekuje barem minimum kulture i zdravog razuma od te osobe koja ju traži.
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Postovi: 816
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Lokacija: Nerdvana
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.