Audio, video, codeci...
Odgovori

Re: Blender radovi

11 lip 2013, 18:06

Dobiš mail i kontakte na pm ;)

Re: Blender radovi

11 lip 2013, 18:12

iv@n je napisao/la:
Lutherus je napisao/la:Mogli bi i domaću Blender zajednicu pozvati na forum. Možda i koj članak bace na portal.


Slažem se. Tko je u kontaktu s njima, ili bolje, tko je blizak/dobar s njima? Nek pozove.. Ako ih se skupi, mogu i podforum dobiti ako požele.

Učinjeno, čekam odgovor. Vidio sam na sajmu što dečki rade. Bilo bi dobro barem dio tog iskustva i radova vidjeti i ovdje. Sigurno će se naći i korisnih savjeta za početnike.

Re: Blender radovi

11 lip 2013, 19:03

Odlična ideja!

Re: Blender radovi

11 lip 2013, 19:05

Odlično :thmbs-up

Re: Blender radovi

12 lip 2013, 12:52

Za početak, naši bledneraši savjetuju posjetiti njihov site: http://blender.hr/

Re: Blender radovi

13 lip 2013, 08:18

Pozdrav ekipa,
javljam se nakon poruke koju je kolega Vlado ostavio na blender.hr stranici na fejsbuku neki dan.
Drago mi je da se bavite blenderom ovdje, ja sam dio ekipe koja već dosta dugi niz godina organizira tečajeve blendera i pokušavamo imati na okupu taj naš comunity pošto nas ima malo blenderaša. Al definitivno više nego nekad i zato bi dobro bilo da svi i dalje komuniciramo na jednom mjestu. Mi smo izvorno bili najaktivniji na 3dhr-u al kako je fejsbuk stigao tako se nekako najaktivnije pokazalo tamo, ne našom krivicom :) a nakon šta se ljudi priviknu na jednu stvar teško ih je odvući drugdje.

Ja sam dostupan za bilo kakvu pomoć u blenderu, slobodno me kontaktirajte al eto, ne mogu garantirati pojavljivanje ovdje na forumu.
I još jedna napomena, Vlado se javio na fejsbuk stranici al mi se zapravo nalazimo na fejsbuk grupi blender.hr (ja i dalje ne znam razliku grupe i page-a al eto, tamo smo)

Re: Blender radovi

13 lip 2013, 14:29

Ako pozelite stokod objaviti tu kod nas na naslovnici slobodno! ;-)

Re: Blender radovi

14 lip 2013, 14:16

Radim u blenderu vec 3 tjedna i samo znam kockicu napravit i stavit joj teksturu :(
tažak mi je jako za radit :(
valjda zato što uglavnom radim na cad programima ko catia i freecad :zabrinut

Re: Blender radovi

14 lip 2013, 14:45

slika

Re: Blender radovi

14 lip 2013, 15:14

Evo i moj crtež :place

slika

radio sam 30 min na njemu,al stvarno pface

di mogu nać malo bolje tutorijale
uspio sam nać samo ove sa bojom :zabrinut
Odgovori