Sada je: 16 tra 2024, 06:39.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Jel mi može neko objasniti kako instalirati i kako pokreniti League of legends?Evo imam sad ubuntu možda 2 dana nemojte se čudit ak neke stvari neznam.Inače tražio sam i na youtubu i googlo al kažu da je drugacije kad imaš 64bitno računalo(koje ja imam).Znam onaj PlayOnLinux instairo sam limbo i radi bez problema.Al PlayOnLinux nema LoL tako da, moram sve u Winu namjestit i nznm kako.Ak netko nešto zna recite.
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 18 lis 2012, 21:43
Lokacija: Osijek
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Imam,al ne koristim :/
UEDWolfy je napisao/la:Jel mi može neko objasniti kako instalirati i kako pokreniti League of legends?Evo imam sad ubuntu možda 2 dana nemojte se čudit ak neke stvari neznam.Inače tražio sam i na youtubu i googlo al kažu da je drugacije kad imaš 64bitno računalo(koje ja imam).Znam onaj PlayOnLinux instairo sam limbo i radi bez problema.Al PlayOnLinux nema LoL tako da, moram sve u Winu namjestit i nznm kako.Ak netko nešto zna recite.

limbo imas i za linux verziju... (recimo)
a lol tko zna da li ce ti raditi, nekima radi nekima ne... googlaj i snadji se, tko zna da li to netko ovdje igra...
http://appdb.winehq.org/objectManager.p ... &iId=19141
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
zole052 je napisao/la:
UEDWolfy je napisao/la:Jel mi može neko objasniti kako instalirati i kako pokreniti League of legends?Evo imam sad ubuntu možda 2 dana nemojte se čudit ak neke stvari neznam.Inače tražio sam i na youtubu i googlo al kažu da je drugacije kad imaš 64bitno računalo(koje ja imam).Znam onaj PlayOnLinux instairo sam limbo i radi bez problema.Al PlayOnLinux nema LoL tako da, moram sve u Winu namjestit i nznm kako.Ak netko nešto zna recite.

limbo imas i za linux verziju... (recimo)
a lol tko zna da li ce ti raditi, nekima radi nekima ne... googlaj i snadji se, tko zna da li to netko ovdje igra...
http://appdb.winehq.org/objectManager.p ... &iId=19141


Igram ja ponekad LoL-a, al ne ne linux-u, imam dual boot. Lutherus je govorio da je igro lola preko wine-a, sa free grafickim driverima.
Evo ovdje imas neke upute http://na.leagueoflegends.com/board/sho ... ?t=2020528

btw, nova TT mapa je awesome.
Nije sloboda radit ono sto hoces, nego da ne radit ono sto neces.
Avatar
Postovi: 324
Postovi: 324
Pridružen/a: 30 kol 2011, 04:14
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 6 puta
Eh a baš sam se nado da neko već ima iskustva s tim i da ima neko brzo i lagano patent rješenje.No dobro neizbježivo je izgleda čitanje .
Postovi: 40
Postovi: 40
Pridružen/a: 18 lis 2012, 21:43
Lokacija: Osijek
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Imam,al ne koristim :/

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.