Switch to full style
Igranje pod Linuxom.
Odgovori

Minecraft za Linux

22 tra 2012, 16:08

Zanima me dali postoji Minecraft za Linux ( FREE) Dali se moze preko terminala downloadat i namjestit?

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 16:18

free postoji jedino onaj classic (koji je outdated). a ovaj obični postoji za linux, ali moraš imati account (znači moraš u principu kupiti igru). a kada to imaš, ideš ovamo: http://www.minecraft.net/download

btw, to si mogao sve i sam provjeriti da si barem otišao na minecraftovu official stranicu =P

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 16:20

ahaa...a ja sam cuo da neki skinu cracked minecraft i igraju preko "un-oficall" servera...znaci piratska igra na piratskim serverama :)

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 18:33

KoCif je napisao/la:ahaa...a ja sam cuo da neki skinu cracked minecraft i igraju preko "un-oficall" servera...znaci piratska igra na piratskim serverama :)

Ja sam neki dan kupio. Niti 20$ Igrica je zakon.

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 19:37

hmmm,,,morm to malo istrazit ...el se moze kako crackirni igrat xD ali MP... uglavno, :)

Hvala!!

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 20:39

podrži developere i plati 20$ igra je vrijedna svake lipe :)

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 20:51

pootzko je napisao/la:podrži developere i plati 20$ igra je vrijedna svake lipe :)

:thumbs2

Re: Minecraft za Linux

22 tra 2012, 21:16

KoCif je napisao/la:hmmm,,,morm to malo istrazit ...el se moze kako crackirni igrat xD ali MP... uglavno, :)

Hvala!!

KoCif, možda nisi svjestan toga, ali ovakva priča se prilično ozbiljno shvaća na ovom forumu.
Nikakvo promoviranje i olakšavanje korištenja piratskog softvera ovdje nije dozvoljeno!
Ako igra košta sto kuna, apsurdno je uopće razmišljati o piratiziranju! sbatine

Re: Minecraft za Linux

26 tra 2012, 15:41

Ima li ova prica nastavak?

Inace MC ti je super igrica. Uopce ne moras ici prema cilju igrice.

Re: Minecraft za Linux

09 svi 2012, 16:21

Suko je napisao/la:
KoCif je napisao/la:hmmm,,,morm to malo istrazit ...el se moze kako crackirni igrat xD ali MP... uglavno, :)

Hvala!!

KoCif, možda nisi svjestan toga, ali ovakva priča se prilično ozbiljno shvaća na ovom forumu.
Nikakvo promoviranje i olakšavanje korištenja piratskog softvera ovdje nije dozvoljeno!
Ako igra košta sto kuna, apsurdno je uopće razmišljati o piratiziranju! sbatine


pravila su da se kreše :)
Odgovori