Sada je: 16 tra 2024, 05:27.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

ocito dobar potez da nedaju steam kljuceve za manje od jednog dolara... malo se raskesali windowsasi :)
Privitak/ci
Screenshot.png
Screenshot.png (28.69 KiB) Pogledano 1240 put/a.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
pa tako i treba.. da se meni pitalo ja bih stavio pay what you want ali ne manje od 5$.. :D da se baš ni 5$ za paket par super igrica (uvijek budu barem 2-3 koje su zbilja odlične) ne može dati, već da se zaškrtari i samo 1$ da, bezveze.. :S super je da linux ekipa još uvijek daje najviše =)

btw, oko mog pitanja ako nekome ne trebaju steam keyevi, u zamjenu nudim pristup svojim voxatron, introversion i android i indiegala bundleovima.. u biti u to vrijeme još nisam bio ni znao za humble bundle, tj nisam obraćao pozornost što je to uopće, a u svakom od ova tri imaju neke igrice koje želim igrati, pa sam mislio ako netko igra isključivo na linuxu, možda mu je svejedno da li ima steam keyeve.. :D :D
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Postovi: 816
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Lokacija: Nerdvana
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE
Dodan Toki Tori u 'Humble Bundle for Android!'
http://www.youtube.com/watch?v=UoWkiRYdCKM
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Humble Bundle needs a new t-shirt design
http://99designs.com/t-shirt-design/con ... 0627/brief
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.