Sada je: 29 ožu 2024, 11:17.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Strife
12 kol 2014, 00:14
Evo jedna MOBA koja je još u closed beti, ali se keyevi daju nabaviti i nativno je i na Linuxu: https://strife.com/portal
Ja sam dobio jedan beta key i već igram. Key možete dobiti i ako na twitchu pratite streamera "CherryNPanda" (http://www.twith.tv/cherrynpanda) koji ih dijeli na sve strane pa sam tako i ja uspio za frenda jedan užicati pa eto, tko hoće neka proba.

Inače igra mi se iz viđenoga čini odličnom i dosta različita od postojećih MOBA, i preporučam da ako se odlučite probati prvo riješite kompletan tutorial sa practice matchem jer ima njih što to ne riješe pa nemaju pojma kuda bi i što bi, a osim toga to je i dobra prilika da se upoznate sa sučeljem i podesite kontrole i interface pošto je veoma različit od ostalih MOBA.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Re: Strife
12 kol 2014, 08:56
ja sam se prijavio jucer za beta key i evo upravo sam ga dobio pa mozete i preko official stranica lako dobiti. Nisam siguran hoce li meni raditi pa ako ne radi lako ustupim nekome acc. Igra ko igra mi se svida, stvarno su ako je tako kako kazu sveli toxicnost na minimalni lvl, igra vrvi akcijom i to joj je primarni cilj i to mi se svida. Nadam se da ju nece zaribati
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
Re: Strife
12 kol 2014, 17:56
Pa dosad i ljudi nisu kao u LoL-u, nisam od 20-ak partija, možda je u jednoj bio jedan što je vrijeđao ali to samo nekog lika što je već ionako svima nešto imao za reći. A leaver punishment sistem je dobar, ja sam 2 partije leavao zbog suigrača i odmah dobio oznaku da sam dezerter :lol: , od tada nisam niti pomislio leavati više.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Re: Strife
12 kol 2014, 19:57
da to je odlicna stvar, ako levas odma kazna. Pametno. Ali to je nazalost lose za one kojima stalno veza puca
Avatar
Postovi: 721
Postovi: 721
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Podijelio/la zahvalu: 31 puta
Primio/la zahvalu: 28 puta
Spol: M
OS: Opet Arch
Re: Strife
05 sij 2015, 15:21
viewtopic.php?f=15&t=12002
???
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Re: Strife
05 sij 2015, 15:44
Ma trol. Prekopira neki stari post i zalijepi bez veze. Nije prvi puta, samo je avatar drugačiji.
Volio bi vidjeti kako takvi ljudi izgledaju u stvarnosti (imaju li šiljaste uši, velike zube itd...)
"Hodor bre foobar"
Avatar
Postovi: 1907
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Lokacija: i grupa Film
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 342 puta
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.