Sada je: 16 tra 2024, 04:34.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Poštedite si prste na sedmici ne šteka ZSNES, na osmici šteka mislim da je win 8 zahtjevan za ovaj laptop :-D tako isto mislim da ima i verzija distre gdje sve ide brže ;)
Avatar
ok
Postovi: 173
Postovi: 173
Pridružen/a: 20 tra 2014, 12:48
Lokacija: Srebrenik, BiH
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: linux ubuntu 16.4.2 64
Nego mene još nešto zanima imam tu neki android mobitel i igro sam neke igrice strašno su me zainteresovale pa sam pomislio, Zašto ovo nema i na linuxu ako je neka igra prilagodljiva mišu onda je igriva i na kompjuteru osim toga je free to install ?
Avatar
ok
Postovi: 173
Postovi: 173
Pridružen/a: 20 tra 2014, 12:48
Lokacija: Srebrenik, BiH
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: linux ubuntu 16.4.2 64
ok je napisao/la:Nego mene još nešto zanima imam tu neki android mobitel i igro sam neke igrice strašno su me zainteresovale pa sam pomislio, Zašto ovo nema i na linuxu ako je neka igra prilagodljiva mišu onda je igriva i na kompjuteru osim toga je free to install ?


Ako koristiš Firefox pogledaj u njemu ALATI/APLIKACIJE/IGRE dali ima nešto što te zanima. Vjerujem da ćeš nešto naći. Sve što instaliraš na taj način ti se sprema u tvoj korisnički račun (HOME/tvoje ime) .Kod mene na Xubuntu se sve nalazi pod IZBORNIK PROGRAMA/OSTALO. Moja kćerka na taj naćin igra dosta android igrica na kompu. Iskreno ne znam koje ali je ona super zadovoljna.

Pozz.
Ok i što sad?
Avatar
Postovi: 1024
Postovi: 1024
Pridružen/a: 30 ruj 2013, 12:12
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 50 puta
Spol: M
OS: Xubuntu,Kubuntu 24.04
Pogledo sam sad nisu mi bog zna šta zanimljive kao one na mobitelu, crome apps store ima zanimljivijih stvari nego mozila firefox apps, trebali bi se stvarno pozabavit sa time da obogate taj apps store sadržaj
Avatar
ok
Postovi: 173
Postovi: 173
Pridružen/a: 20 tra 2014, 12:48
Lokacija: Srebrenik, BiH
Podijelio/la zahvalu: 5 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: linux ubuntu 16.4.2 64

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.