Sada je: 29 ožu 2024, 11:51.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Operate Now
13 pro 2013, 14:07
Zanimljivo
http://www.a10.com/puzzle-games/nose-surgery
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
He, he. Igrajmo se doktora Suke. :bleh
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6141
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 224 puta
Primio/la zahvalu: 329 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Odabir mlade lijepe cure, odokativno ispod osamnaest godina starosti je just wrong on so many levels! To samo glupi Amerikanci mogu smatrati normalnim.
I nije plastika nosa baš tako jednostavan zahvat. Ima tu puno više posla i puno više stvari koje treba napraviti a tu nisu prikazane. Nemojte se po ovom ravnati.
Operacija traje dva do dva i pol sata i daleko je agresivnija nego je tu prikazano. Ja sam taj dan totalno skršen i boli me vrat i leđa tjedan dana. A da ne kažem kako je jadnim pacijentima koji su zagipsani, tamponirani i naotečeni s podočnjacima. Nije vam to baš bezveze zahvat i radite to samo ako stvarno imate ružan ili jako neravan nos. Treba vam makar tjedan dana da nadođete sebi od operacije, a mjesec dana da se vratite u normalu.
Ne znam čemu ovakve igre. Osim ako ne služe kao mamilice mladim bogatim Amerikankama koje su za šesnaesti rođendan dobile od tatice plastičnu operaciju nosa. Pa da plastični kirurzi imaju za gorivu u svoj Porsche ili Aston Martin.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Imaš pravo Suko. Malo se šalim, ali nikada mi tako nešto ne bi palo na pamet napraviti sebi ili nekome od svojih, a ne bih nikome niti preporučio. Imao sam prilike vidjeti u bolnici ljude koji su operirali nos. Ja sam sa krajnicima drugi dan išao doma, a oni su se još tjednima oporavljali od op. nosa.
U stvari, ja sam napustio kliniku bez krajnika. ;)
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6141
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 224 puta
Primio/la zahvalu: 329 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Suko je (kao i obično :D) u pravu. Dugo sam razmišljala o estetskoj operaciji nosa, čak sam počela i skupljati pare za to (jer nije baš ni jeftina), ali nakon što sam pročitala iskustva drugih koji su to prošli i vidjela slike, odustala sam. Čini se previše bolno, a razlika se često ne primijeti osim ako nije baš drastična...primijetit će ju samo oni koji vas svaki dan gledaju. Plus, nekima ne uspije dobro od prve pa moraju ići na "popravke" :pogled_dolje tako da radije ne bih. It's just not worth it.

Ali da, u SAD-u je to valjda normalno, oni jedni drugima daruju operacije, možeš osvojit operaciju na nagradnoj igri...mislim da čak imaju i neke kvazi-reality serije gdje se ljudi prijave pa ih snimaju tijekom i nakon operacije :?
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Ma ima ljudi koji su stvarno jadni i "nadareni" poprilicnim profilom. Takvim ljudima ce operacija nosa drasticno promijeniti zivot nabolje.
I ne moras platiti operaciju. Ako stvarno trebate korekciju, a ne neku izmisljenu kozmetiku, uvijek se nadje neki otorinac koji ce vam to napraviti besplatno. Nismo bas svi mi doktori pohlepni za novac. ;)
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Daj, Abzeenth, nemoj za***avat! Baš imaš lip nosić. :ljubav :nevin
Arch Linux Install Script (zastarjela verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6725
Moderator
Postovi: 6725
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 338 puta
Primio/la zahvalu: 406 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Suko je napisao/la:Ma ima ljudi koji su stvarno jadni i "nadareni" poprilicnim profilom. Takvim ljudima ce operacija nosa drasticno promijeniti zivot nabolje.
I ne moras platiti operaciju. Ako stvarno trebate korekciju, a ne neku izmisljenu kozmetiku, uvijek se nadje neki otorinac koji ce vam to napraviti besplatno. Nismo bas svi mi doktori pohlepni za novac. ;)


O, nisam to znala. Ali svejedno me previše strah :D pa neću. Ne volim ići doktoru ni kad moram, a kamoli ovako dobrovoljno :D

Cooleech je napisao/la:Daj, Abzeenth, nemoj za***avat! Baš imaš lip nosić. :ljubav :nevin


Ovisi s koje strane gledaš :lulz mora da si ti sjedio s one "bolje". Inače je, za one koji nisu vidjeli, otprilike kao od ove lisice na mom avataru - jedno 2x veći od glave :hihi
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Nađoh igru pa pomislih da bi mogla zanimljiv razgovor započeti :D (success)

Ima Suko pravo. Ameri su izbombardirani svim i svačim pa idu na plastične operacije. Ali ljudi, nemojte su ugledati na njih, pogotove ne kad je u pitanju izgled ili moda.

Abz,
Koliko sam po prijašnjem avataru vidio ti imaš lijepi nosić :D
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Abz, ne bih ti to bas preporucio.
Pogledaj recimo onu Draganu Mirkovic, ona je prosla kroz sljivike i livade i sad ima svoju televiziju i uradila je operaciju nosa. Ali, mislis da joj je ta operacija donijela svu tu slavu i bogatstvo? Mislim da je kroz sve i svasta kao i u toj njenoj pjesmi prosla da bi to dobila.

Istog sam misljenja kao i gore, kako sam vidio jako si lijepa i nikakve operacije i gluposti ti nisu potrebne. Mani se corava posla :D

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2
Slamd64
Slamd64

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.