Sada je: 29 ožu 2024, 06:03.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

zanima me ima li jos neke igre kao sto je LOL (osim HoN-a) da se mogu vrtiti na linuxu posto me puca nostalgija za LOL-om
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Lokacija: BIH, Tomislavgrad
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
LoL nema zamjene
Avatar
Postovi: 82
Postovi: 82
Pridružen/a: 16 lip 2013, 18:00
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 27 puta
Primio/la zahvalu: 6 puta
Spol: M
OS: OS X, Ubuntu 11.10
Naslov teme promijenjen. Molim vas, ubuduće stavite razumljive naslove iz kojih je jasno o čemu se u temi radi, inače ćemo brisati teme.
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Možeš instalirati LoL na Linux sa "Playonlinux" bez problema i sada bi već trebao normalno raditi, ja sam pokušavao dok je još u beti to sve testiranje na Linuxu bilo pa sam imao problema ali sada već treba raditi skoro kao nativno. Jedino mislim da shop još ne radi...ili RP shop, nisam siguran. Imaš DotA 2.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
DotA2 radi na linux just fine. I ak si malo vise hc nego casual, vjerujem da ti bude pono bolja igria kad ju naucis(teze je pohvata sve nego u lolu jer ima vise dogadjanja)
stefan je napisao/la:tu mač gemišta

To understand recursion, you must first understand recursion.
Avatar
Postovi: 1536
Postovi: 1536
Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
Lokacija: ForHill Croatia
Podijelio/la zahvalu: 20 puta
Primio/la zahvalu: 26 puta
Spol: M
OS: eOS Luna
Medojedni jazavac je napisao/la:DotA2 radi na linux just fine. I ak si malo vise hc nego casual, vjerujem da ti bude pono bolja igria kad ju naucis(teze je pohvata sve nego u lolu jer ima vise dogadjanja)

Ako hoćeš događanja, probaj Infinite Crisis, trenutno u closed beti ali stvarno je zeznuta i zanimljiva.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.