Sada je: 18 tra 2024, 12:44.
Igranje pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ja sam još od pre naučio da nakon svake instalacije nvidia drajvera u terminalu uradim komandu nvidia-xconfig da složi automatski postavke...
Postovi: 129
Postovi: 129
Pridružen/a: 20 kol 2008, 21:56
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: Arch
Ja oduvijek zaobilazim nvidijin driver, evo mi i na laptopu radi probleme ako ne podesim sve, GT540M, sandy bridge matična pa ako ne instaliram bbswitch i podesim malo, dosta se grije i stalno koristi neovisno dali je pokrenuta neka 3D aplikacija ili čisto rad na desktopu.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Pa stavi na laptop bumblebee sa Nvidijinim driverom i radi. Jedino ako ne koristiš grafički teške aplikacije, onda je nouveau ok.
Avatar
Postovi: 1245
Postovi: 1245
Pridružen/a: 22 vel 2012, 12:24
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 84 puta
Primio/la zahvalu: 41 puta
Spol: M
OS: Arch bspwm/KDE
Ne da mi se jer ne koristim nikakve 3D aplikacije, neće biti koristi od toga. Bumblebee sam probao kada sam tek kupio laptop, znači listopad 2012. na Debianu Wheezy pa je radio probleme, onda sam odustao od bumblebeeja jer stvarno nemam koristi od njega i vratio se na nouveau koji mi još nikada nije probleme radio.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.