Sada je: 16 tra 2024, 19:22.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Shicy je napisao/la:postoji jedna korelacija koja mi se vrti po glavi, možda je i polunepristojno to izjavit u klubu obožavatelja ubuntua, a to je da ubuntu uglavnom koriste ljudi koji ga koriste isključivo jer je besplatan. da ih je briga za išta drugo, nebi ga koristili.
a sad me komodno mogu razapet sbatine

zasto kada su i windowsi besplatni 8-)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
to su ovi drugi...koji bi koristili ubuntu da ne mogu sa torrenta skinit pendžere :bleh
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Dobro ti onda zarađuješ kad ti 1800 kn besplatno.
Lutherus
Lutherus
Shicy je napisao/la:to su ovi drugi...koji bi koristili ubuntu da ne mogu sa torrenta skinit pendžere :bleh

ali svi mogu skinuti windowse ali ipak koriste ubuntu pa ti zakljucak ne stoji...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
ali pendžeri nisu besplatni...skidanjem s torrenta kršiš zakon, a ubuntu je besplatan :P
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
Shicy je napisao/la:postoji jedna korelacija koja mi se vrti po glavi, možda je i polunepristojno to izjavit u klubu obožavatelja ubuntua, a to je da ubuntu uglavnom koriste ljudi koji ga koriste isključivo jer je besplatan. da ih je briga za išta drugo, nebi ga koristili.
a sad me komodno mogu razapet sbatine

Po tome onda i velika većina koja koristi Mint ga koristi jer je besplatan.Ne slažem se !

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
Postovi: 4473
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Lokacija: Kastav-Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 58 puta
Primio/la zahvalu: 57 puta
Spol: M
OS: Mint xfc
Lutherus je napisao/la:Dobro ti onda zarađuješ kad ti 1800 kn besplatno.

nemoj se praviti g... znas da vecina ljudi u rh ima basplatne windowse osim ako su ih doboli sa laptopom...

ja prodavo pola godine kompjutere i niti jedne windowse nisam prodao... jedno je jedan covjek pitao ali se uhvatio za glavu kada sam mu rekao koliko su i rekao da ce mu to prijatelj onda srediti... tako da besplatni su a ne kostaju 1800kn...

i nemoj opet svadje poticati i odi u svoj klub :bleh
Zadnja izmjena: zole052; 04 sij 2013, 23:03; ukupno mijenjano 1 put/a.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Shicy je napisao/la:postoji jedna korelacija, a to je da ubuntu uglavnom koriste ljudi koji ga koriste isključivo jer je besplatan. da ih je briga za išta drugo, nebi ga koristili

neću više ništa govorit na ovu temu. svi sve znaju, a svi se prave berlavi ;)
Avatar
Postovi: 8902
Postovi: 8902
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Podijelio/la zahvalu: 209 puta
Primio/la zahvalu: 245 puta
Spol: M
OS: Slackware
zole052 je napisao/la:
Lutherus je napisao/la:Dobro ti onda zarađuješ kad ti 1800 kn besplatno.

nemoj se praviti g... znas da vecina ljudi u rh ima basplatne windowse osim ako su ih doboli sa laptopom...

ja prodavo pola godine kompjutere i niti jedne windowse nisam prodao... jedno je jedan covjek pitao ali se uhvatio za glavu kada sam mu rekao koliko su i rekao da ce mu to prijatelj onda srediti... tako da besplatni su a ne kostaju 1800kn...

i nemoj opet svadje poticati i odi u svoj klub :bleh


you have much to learn young padawan :bleh

and now, if you excuse me, i have a call to make to Kobe Japan and i`m leaving you guys alone. Don`t break anything while you are playing.
Lutherus
Lutherus
Da se i ja pridružim :hihi
Avatar
Postovi: 2806
Postovi: 2806
Pridružen/a: 23 ruj 2013, 21:19
Podijelio/la zahvalu: 41 puta
Primio/la zahvalu: 177 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 18.04 LTS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.