Sada je: 28 ožu 2024, 09:09.
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ovako imam veoma cudne reakcije ubuntu-a, recimo hocu da prebacim fajl na usb moram 300 puta formatirat usb pa mountat i onda prebaciti. A svaki put kada pokusam bez formatiranja itd ostane mi dialog box svih transfera i stalno mi stoji npr:

Ime fajla 1,9 GB od 2,0 GB vazda zasteka na 99%

i onda fajl moram prebaciti na drugu particiju i logirat se na win 8 da bi prebacio na usb..
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 pro 2014, 19:08
Lokacija: localhost
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Ubuntu + Win8
Ako USB stik uštekavaš u prednji panel, pokušaj to isto napraviti kad je ukopčan straga, direktno na matičnu. Sumnjam da je do Ubuntua ali ne možem ni to isključit, obzirom da ti na pljuc-kenj sustavu radi. ;)
Arch Linux Install Script (zastarjela verzija)
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
Moderator
Postovi: 6725
Moderator
Postovi: 6725
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Lokacija: /hrvatska/solin/.../4
Podijelio/la zahvalu: 338 puta
Primio/la zahvalu: 406 puta
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Cooleech je napisao/la:Ako USB stik uštekavaš u prednji panel, pokušaj to isto napraviti kad je ukopčan straga, direktno na matičnu. Sumnjam da je do Ubuntua ali ne možem ni to isključit, obzirom da ti na pljuc-kenj sustavu radi. ;)



Laptop je
Avatar
Postovi: 8
Postovi: 8
Pridružen/a: 11 pro 2014, 19:08
Lokacija: localhost
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Ubuntu + Win8

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.