Sada je: 18 tra 2024, 17:58.
Diskusije o hardveru i driverima pod Linuxom.

Moderator/ica: Moderatori/ce

kupio :P u biti mislio sam ako radi starom zua rođendan složiti multimedijalni uređaj. samo mi još onda tv fali.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
NoMaam je napisao/la:Zanima me jer i ja imam na Xubuntu problema kod kopiranja.


Na Xubutuu odnosno kod XFCE-a postoji problem s tumblerom koji sam ja rješavao tako što otvorim program "upravitelj zadacima" i ubijem tumblerd. Možda je i kod tebe to u pitanju.

http://askubuntu.com/questions/89826/what-is-tumblerd
Dok radi, ne diraj!
(If it ain't broken, don't fix it)
Postovi: 222
Postovi: 222
Pridružen/a: 01 stu 2009, 18:40
Podijelio/la zahvalu: 12 puta
Primio/la zahvalu: 24 puta
Spol: M
iStop je napisao/la:
NoMaam je napisao/la:Zanima me jer i ja imam na Xubuntu problema kod kopiranja.


Na Xubutuu odnosno kod XFCE-a postoji problem s tumblerom koji sam ja rješavao tako što otvorim program "upravitelj zadacima" i ubijem tumblerd. Možda je i kod tebe to u pitanju.

http://askubuntu.com/questions/89826/what-is-tumblerd


Već sam to radio. Jednom pomogne drugi put ne pomogne. Problem je prisutan kod većih datoteka(1 gb i više). Malo mi je pomoglo kod takvih datoteka da ju s desnim klikom kopiram, a zatim zalijepim u novu(odredišnu) mapu. Tako se kopiranje uglavnom svede do kraja. Komp se ne zblesira da ga moram restartati.

Prije par dana sam instalirao novi kernel (3.19) i danas sam malo kopirao na sve načine i nisam primijetio da ima nekih problema. S obzirom na to da vrag nikad ne spava malo je rano reći da su konačno riješili taj problem :hihi

Pozz
Ok i što sad?
Avatar
Postovi: 1024
Postovi: 1024
Pridružen/a: 30 ruj 2013, 12:12
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 50 puta
Spol: M
OS: Xubuntu,Kubuntu 24.04

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.